๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
มีนาคม 28, 2024, 04:45:32 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: [1]
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: ขอเชิญร่วมรณรงค์ เมาไม่ขับ  (อ่าน 3321 ครั้ง)
ต.แม่สาย
Moderator
Hero Member

คะแนน 495

« เมื่อ: ธันวาคม 28, 2010, 09:16:23 PM »

ญาติผมขับรถไปจน รถเปิ่นจอดข้างทาง ต๋ายวันคริสมาสต์ที่ผ่านมาครับ เป็นดีเอ็นดูลูกเมียเปิ่นครับ

เรื่องนี้ เป็นเรื่องใกล้ตั๋วผม ทำหื้อกึดอะหยังได้แฮมหลายอย่างคือ

1.  เมาแล้วบ่อดีขับเหมือนเปิ่นว่า ถ้าเป็นอะหยังมาแล้วจะมีก่าคนซ้ำ

2.  ทำประกั๋นไว้เตอะครับ มันบ่อกี่บาท ถ้าเจ็บเป็นอะหยังขึ้นมาจะเห็นความสำคัญของมัน

3.  มีหนี้มีสินอะหยังหื้อบอกครอบครัวไว้ตวยครับ พอเปิ่นตายขึ้นมาหนี้สินตี่เปิ่นซ่อนเมียไว้นักขนาด

หลายเรื่องราวตี่เปิ่นสอนหื้อผม จนถึงวันสุดท้ายของชีวิตเปิ่น ก่อยังสอนผม ขอไว้อาลัยหื้อเปิ่นตวยครับ

ผู้ใดทำใจให้เป็นกลางได้ ผู้นั้นจะพ้นจากความทุกข์ทั้งปวง
เขรางค์-รักในหลวง
.........สะบายดี.........
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 801

« ตอบ #1 เมื่อ: ธันวาคม 28, 2010, 09:26:15 PM »

ไหว้...ร่วมไว้อาลัยครับ

ปี้อ้ายจายเฮยคนบ้านเฮาตี้กุ้นเกยกั๋นในเว็บนี้   จะเมาก่อบ่ว่าแต่บ่ดีขับเน้อ   ปิ๊กบ่ไหวก่อนอนหยุ๊บเหียตี้หั้น   เป๋นอะหยั๋งไปคนนั่งไห้คือคนอยู่ตางหลังหนาครับ... ไหว้

...ไม้ใหญ่จะยืนต้านแรงช้างสารอยู่ได้   ก็ด้วยรากแข็งแรงที่หยั่งลึกลงในดิน...
W.WUTTHI
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #2 เมื่อ: ธันวาคม 28, 2010, 09:52:51 PM »

ปี้อ้ายจายเฮยคนบ้านเฮาตี้กุ้นเกยกั๋นในเว็บนี้   จะเมาก่อบ่ว่าแต่บ่ดีขับเน้อ   ปิ๊กบ่ไหวก่อนอนหยุ๊บเหียตี้หั้น   เป๋นอะหยั๋งไปคนนั่งไห้คือคนอยู่ตางหลังหนาครับ... ไหว้

เศร้า เสียใจ๋ตวยครับ  เศร้า ถือปฏิบัติโดยเคร่งครัดครับ เยี่ยม
น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #3 เมื่อ: ธันวาคม 28, 2010, 10:19:34 PM »

เศร้า เสียใจ๋ตวยครับ  เศร้า ถือปฏิบัติโดยเคร่งครัดครับ เยี่ยม

ไหว้ ไหว้เสียใจ๋ตวยครับ ไหว้ ไหว้ ลอกก๋านบ้านอ้ายขาง กั๊บอ้ายคนแก่ครับ ไหว้ ไหว้ ไหว้
W.WUTTHI
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #4 เมื่อ: ธันวาคม 29, 2010, 09:09:56 AM »

ไหว้ ไหว้เสียใจ๋ตวยครับ ไหว้ ไหว้ ลอกก๋านบ้านอ้ายขาง กั๊บอ้ายคนแก่ครับ ไหว้ ไหว้ ไหว้

เยี่ยม อ้ายปู๋เอาก้าลอกก๋านบ้านลุงมา............ก๋านบ้านตี้ลอกของอ้างขางผิด บ่อต้องจ่าย  ขำก๊าก  ขำก๊าก  ขำก๊าก
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #5 เมื่อ: ธันวาคม 29, 2010, 10:29:58 AM »

เสียใจ๋โตยครับ  ไหว้ 
หน้า: [1]
  พิมพ์