๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
เมษายน 28, 2024, 01:23:55 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.เป็นเพียงสื่อกลางช่วยให้ผู้ซื้อ และผู้ขาย ได้ติดต่อกันเท่านั้นและไม่มีส่วนเกี่ยวข้องใดๆ กับประโยชน์หรือความเสียหายที่อาจจะเกิดขึ้น
ประกาศหรือแบนเนอร์ในเวบไม่ใช่ตัวบ่งชี้ว่าสินค้านั้นมีคุณภาพหรือไม่
โปรดใช้วิจารณญาณในการตัดสินใจซื้อด้วยตัวเอง

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 312
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: รวมพล คนแคมของ ..... เด้อ  (อ่าน 490341 ครั้ง)
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #45 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 09:46:08 PM »

บ่ย่านพ้อเลียด+บ่น้อคน...คั่นพ้ออีหลีสิฮับได่บ่น้อ...คิดเบิ่งไว้สาก่อนเด้อครับ..... คิก คิก

ตีคนตายมาหลายคนแล้วเลียดมันฟ่งใส่กะบ่เคยย่านจักเทื่อเดะหล่ะหลุยส์  สิลองเบิ่งบ่  ยิงตาแตกคือน้องเขามื้อวานซะนอ ขำก๊าก

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #46 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 09:46:55 PM »

หัวเราะร่าน้ำตาริน
มื้อวันเสาร์ น้องซายอยู่บ้านปะโค เมืองหนองคาย มีหมู่มายาม เป็นหมู่เก่า หมู่แก่สมัย บ่าวน้อย
หมู่กับเมียมาหามายาม กะเลี้ยงดูปูสาดกันอย่างดี
กินแล้วหมู่หว่ามีธุระสิไปตามทวงเงินหมู่อีกคนหนึ่งในเมือง เลยยืมรถยนต์น้องซายผม
ขับไปตั้งแต่ บ่ายสามวันเสาร์ จนปานนี้ยังบ่ได้เอามาส่ง โทรนำหา กะมิดสี่หลี่
รถกะรถมูลเฒ่าพ่อเผิ่นถิ่มไว้ให้ไซ้ จั่งแม่นมันโคตรฉลาด น้องซายผมกะดาย
ถามหว่าหมู่อยู่บ้านได๋ ตำอิดกะหว่าอยู่หนองบัวลำภู ถามอีก กะหว่าอยู่อ่างทอง
ถามซื่อหมู่กะหว่าซื่อกำพล ถามซื่อเมีย กะบ่ฮู้จัก บ้านเมียมันอยู่ไสกะบ่ฮู้ ยี๊

รถเป็นรถ อีซุซุ TFR SLX แค็บ สีบรอนซ์เงิน บ่ได้ใส่แม็กไลเนอร์ ติดแต่ขอบอลูมินั่ม
ทะเบียน บค 4594 หนองคาย แจ้งความหายไว้ที่ สภ.เวียงคุก อำเภอเมืองหนองคายครับ
ส่อยเบิ่งแหน่ครับ คนขับบักที่หลอยไป มันสิผอมสูงครับ เมียอ้วนเตี้ย โกรกผมทอง

ข่าวล่าสุด บอกหว่ามันไปจาวขายอยู่แถวๆน้ำพอง ขอนแจ่น จักสิเลยไปไสแล้วกะบ่ฮู้
ขอบคุณล่วงหน้าเด้อครับเด้อ ไหว้

สาธุ......ขอไห่มันมาพ้อผมยูปทุม.........

The best way to predict the future is to invent it.
steam.รักในหลวง
รวดเร็วดั่งสายลม สงบนิ่งดั่งแนวป่า ร้อนแรงดั่งเปลวเพลิง มั่นคงดั่งขุนเขา
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2579

« ตอบ #47 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 09:48:19 PM »

ข้อมูลหลายขนาดนี้บ่มีรอดครับ ใจเย็นๆตามได่แนนอนครับ
Na FreedomLife
Promise is debt. : สัญญาคือหนี้ที่ต้องชำระ
Hero Member

คะแนน 755

ความพอดี อยู่ที่ความพอใจ

« ตอบ #48 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 09:48:41 PM »

บ่ย่านพ้อเลียด+บ่น้อคน...คั่นพ้ออีหลีสิฮับได่บ่น้อ...คิดเบิ่งไว้สาก่อนเด้อครับ..... คิก คิก

ตีคนตายมาหลายคนแล้วเลียดมันฟ่งใส่กะบ่เคยย่านจักเทื่อเดะหล่ะหลุยส์  สิลองเบิ่งบ่  ยิงตาแตกคือน้องเขามื้อวานซะนอ ขำก๊าก

ตกใจ ตกใจ

ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #49 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 09:51:10 PM »

ตกใจ ตกใจ

ลองปืนกะเทยหลุยส์ครับ  คุยว่าปืนแม่นกะเลยลองยิงน้องนก........เขาลองเบิ่งเล็งหัวถืกหัวเป๊ะครับ........กลางตาข้างซ้ายเลย เยี่ยม

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
http://www.youtube.com/watch?v=
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #50 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 10:04:47 PM »

ตกใจ ตกใจ

ลองปืนกะเทยหลุยส์ครับ  คุยว่าปืนแม่นกะเลยลองยิงน้องนก........เขาลองเบิ่งเล็งหัวถืกหัวเป๊ะครับ........กลางตาข้างซ้ายเลย เยี่ยม

ถืกตา...ตาบอด....บ่ตายซ่ำ...... แลบลิ้น  แลบลิ้น  แลบลิ้น

The best way to predict the future is to invent it.
Promise is debt. : สัญญาคือหนี้ที่ต้องชำระ
Hero Member

คะแนน 755

« ตอบ #51 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 10:10:59 PM »

เอ๋า.... คิก คิก

soveat ชุมไพร
มือสังหารคันคากหมุ่น พรานปลาวัด พราน28k สมช. เลขที่ 1475
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 3429

เลือดกรุ๊ป โอละนออออออออออออ

« ตอบ #52 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 10:13:45 PM »

ตาบอดซ่ำ  คิก คิก

จะปิดทอง หลังองค์ พระปฏิมา
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

« ตอบ #53 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 10:14:47 PM »

ตกใจ ตกใจ

ถืกตา...ตาบอด....บ่ตายซ่ำ...... แลบลิ้น  แลบลิ้น  แลบลิ้น

กะบอกว่าสิยิงตามันเน๊าะ  หนีไปนอนก่อนดอกปวดคอแฮง  ใส่ที่ล๊อคคอไว่กะเอาบ่หยู่

Hero Member

คะแนน 755

« ตอบ #54 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 10:17:21 PM »

ไปพักผ่อนซะค่ะ  เป็นตาทรมาน Cheesy

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #55 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 10:23:09 PM »

กะบอกว่าสิยิงตามันเน๊าะ  หนีไปนอนก่อนดอกปวดคอแฮง  ใส่ที่ล๊อคคอไว่กะเอาบ่หยู่

โรคพูเถ่า.... คิก คิก  คิก คิก

newfoon
Hero Member

คะแนน 2482

« ตอบ #56 เมื่อ: กรกฎาคม 13, 2010, 11:57:26 PM »

ขอให้ได้รถคืนเร็วๆเด้อค่ะ   

เคยโดนคือกันค่ะ  แต่เป็นมอไซค์ 

GLOCK 45
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 287

« ตอบ #57 เมื่อ: กรกฎาคม 14, 2010, 07:51:03 AM »

ลังเทืออาจสิหลงมาทางนี้ ฝากบอกอ้ายที่อยู่ต่อเขตซอยเบิ่งไห่ครับ ...... อีซุซุ TFR SLX แค็บ สีบรอนซ์เงิน ทะเบียน บค 4594 หนองคาย... เป็นตาเฮ็ดปืนลั่นใส่เน๊าะ
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #58 เมื่อ: กรกฎาคม 14, 2010, 08:41:21 AM »

ขอบคุณหลายๆครับ หมู่พวกน้องนุ่งซุผู้ซุคน ที่ซ่อย
ข้อมูลล่าสุดครับ มันขับเลยลงไปทางโคราชแล้ว น้องซายกับตำรวจ นำก้นไปอยู่ครับ
ไฟท้าย ไฟเลี้ยว แตก จักมันขับไปซนหยัง ไปจาวขาย คะเจ้าเลยบ่ซื้อ มันบ่ได้ปลดป้ายออกครับ
รุ่นนี้เก่าแหน่ แต่คันนี้ขับลงหนองคาย-ระยอง แบบบ่ต้องพักเครื่องได้สำบายครับ เยี่ยม

คนเฮา กินข้าวเขา กินเหล้าเขา ที่คึดฮอดบุญคุณ มันหาน้อยแล้วครับ ซุมื้อนี่
พอซาวได้ มันกะเอาโลด พอเอาเปียบได้ มันแฮ่งหว่ามัก

มาตอนแรกฝ่ายญิงกะกวดบ้านถูบ้าน เปิดห้องนอนมะลางเฒ่าแม่ สินอนค้างนำ พะนะ
มันเฮ็ดได้เนียนคักขนาด  ถ้าได้นอน อาจสิปาดคอน้องผมถิ่มกะได้
ถ้าน้องผมขับรถพาไป อาจสิเป็นศพข้างทางกะได้ครับ

บ้านผมที่ปะโค เป็นบ้านสวน มีบ่อปลา มีสวนผลไม้จิปาถะ รวมๆได้จัก 15ไร่
ห่างหูห่างตาคนหลายเติบ ห่างจากทางซอย(มีถนนส่วนบุคคลเข้า)จัก 100 เมตร
ห่างจากถนนสายริมโขง ท่าบ่อ-หนองคาย จัก 300 เมตร เปลี่ยวเติบครับ
หมาที่เลี้ยงไว้ กะเฒ่าตายเบิดแล้ว
น้องผมหว่าถ้าพ้อสิฆ่ามันถิ่ม ผมหว่าบุคุ้มครับ  เฮาสิติดคุกติดตะรางอีกพ้อม
บ่ต้องตีต้องฆ่าดอกคนแนวนี่

จับมามัดโยนน้ำของ จั่งแม่นแนว  เนาะ ยี๊
Hero Member

คะแนน 755

« ตอบ #59 เมื่อ: กรกฎาคม 14, 2010, 09:12:56 AM »

หนิ่งขี้กะหน่อย ให้มันหนักขี้กะเดียมตาย ขำก๊าก

หน้า: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 312
  พิมพ์