๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
มีนาคม 29, 2024, 12:45:49 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 [2] 3 4 5 ... 282
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: ร้อยเอ็ด เด้อ ชาวร้อยเอ็ดมีมั้ยครับแนะนำตัวด้วยคร๊าบบบบ  (อ่าน 413776 ครั้ง)
BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #15 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 09:43:38 AM »

แมน  ยังโสดนำเด้อครับ

Na FreedomLife
Promise is debt. : สัญญาคือหนี้ที่ต้องชำระ
Hero Member

คะแนน 755

ความพอดี อยู่ที่ความพอใจ

« ตอบ #16 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 09:49:44 AM »

แมน  ยังโสดนำเด้อครับ

อืม ... เอ่า บอกให้มันเบิด ให้มันแล้วซะเนาะค่ะ ....ตามนั่นค่ะ  ขำก๊าก ขำก๊าก

Promise is debt. : สัญญาคือหนี้ที่ต้องชำระ
Hero Member

คะแนน 755

« ตอบ #17 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 09:57:27 AM »

อ้ายบอกแต่ว่าซื่อน้องนาซือๆดอก...อ้ายบ่ได้บอกว่าอยู่อำเภอม่วงฯ จังหวัดอุบลฯแล้วกะเฮ็ดงานอยู่สีลมดอก...........(ฮา)....แล้วเรื่องเรียนยิงปืนนั่นอ้ายกะบ่ได้บอกผู้ได๋จักคน..........(ฮือๆ)

ไหนๆ ก็บอกเบิดแล้ว เอาเสื้อชมรมมาให้เบิ่งเด้อค่ะ บัดเทื่อมีผู่สนใจ  Grin

http://www.psdcpistols.com/pistolsboard1/index.php?topic=668.0

JJ-รักในหลวง
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 387

« ตอบ #18 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 10:30:10 AM »

รายงานตัวอีก 1 เสียง ครับ
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #19 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 10:37:39 AM »

แนะนำโตโลดน้องนา...ฮ่าเทื่อได้เป็นสะใภ้เมืองร้อยเอ็ด............(มีความหวังแล้วตรู............ฮา)

เอ๋า...กะยังหว่าบ่แนะนำโต ผัดยังมาบอกซื่อแทนอยู่เนาะค่ะ  ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย
น้องนา น้องบ่ต้องไปแนะนำโตให่ผู้อื่นฮู้จักเลย ให่อ้ายฮู้จักคนเดียวกะพอแล้ว

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #20 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 10:38:55 AM »

ผมสิให้เด็กน้อยผู้สาวเต็ง อ.อันพร้อมกันจัก 2 คน เอาให้แปแลบแซบเลย.........(ฮา)

จักไผสิเหมบเต็งไผดอก ลองเบิ่งๆๆ

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #21 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 10:41:38 AM »

อิอิ อ.กะดาย

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #22 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 01:02:13 PM »

น้องนา น้องบ่ต้องไปแนะนำโตให่ผู้อื่นฮู้จักเลย ให่อ้ายฮู้จักคนเดียวกะพอแล้ว

บ่ทันแล้วครับ อ.อัน.....เขาฮู้กันเบิดแล้ว.............

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #23 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 01:04:38 PM »

ผมสิให้เด็กน้อยผู้สาวเต็ง อ.อันพร้อมกันจัก 2 คน เอาให้แปแลบแซบเลย.........(ฮา)

จักไผสิเหมบเต็งไผดอก ลองเบิ่งๆๆ

ป๊าด................มาคือสิสมหาวแท้ญาครู.....บ่ย้านหัวใจวายติ...........เด็กน้อยเขาย่องเอาซะน๊อ(ฮา)

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
BIGbanana
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #24 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 01:10:06 PM »

อิอิอ

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

« ตอบ #25 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 01:24:21 PM »

เสื้อชมรม psdc ของน้องนากะเข้าท่าตั๊วหล่ะเนาะ...มีหลายขนาดบ๊อครับ...คันซุมอ้ายสิสั่งมาใส่ สิได้ใส่ก่อนของสหายเล็กน้อยบ๊อนอ................ของผู้บ่าวเมืองอุบลนั่นสั่งเฮ้ดแต่ลงดำนาปีกลายพุ้น..จนปานนี้ยังบ่ได้สรุปสีเสื้ออยู่..........(ฮา)

Hero Member

คะแนน 755

« ตอบ #26 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 01:48:26 PM »

เสื้อชมรม psdc ของน้องนากะเข้าท่าตั๊วหล่ะเนาะ...มีหลายขนาดบ๊อครับ...คันซุมอ้ายสิสั่งมาใส่ สิได้ใส่ก่อนของสหายเล็กน้อยบ๊อนอ................ของผู้บ่าวเมืองอุบลนั่นสั่งเฮ้ดแต่ลงดำนาปีกลายพุ้น..จนปานนี้ยังบ่ได้สรุปสีเสื้ออยู่..........(ฮา)

มีหลายไซด์ตั่วหล่ะค่ะ คือสิได้ใส่ก่อนอยู่ดอกค่ะ Cheesy

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

« ตอบ #27 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 02:06:15 PM »

บ่แม่นกว่าสิได้ใส่กะสิล่วงเข้ายามเกี่ยวเค่าพอดีซะเบาะ..............

Hero Member

คะแนน 755

« ตอบ #28 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 02:09:11 PM »

บ่แม่นกว่าสิได้ใส่กะสิล่วงเข้ายามเกี่ยวเค่าพอดีซะเบาะ..............

ของพี่เล็ก คือสิแหม่นอยู่ค่ะ แต่ของนาคือสิไวกว่าอยู่จ้า Cheesy

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

« ตอบ #29 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 02:11:21 PM »

น้องนาไปล๊อบบี้สหายเล็กน้อยโลดเด้อ....คันเลาใจอ่อนซุมอ้ายจั๊งสิมีโอกาสได้ใส่เสื้อชมรม......

หน้า: 1 [2] 3 4 5 ... 282
  พิมพ์