๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
เมษายน 20, 2024, 06:59:14 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.เป็นเพียงสื่อกลางช่วยให้ผู้ซื้อ และผู้ขาย ได้ติดต่อกันเท่านั้นและไม่มีส่วนเกี่ยวข้องใดๆ กับประโยชน์หรือความเสียหายที่อาจจะเกิดขึ้น
ประกาศหรือแบนเนอร์ในเวบไม่ใช่ตัวบ่งชี้ว่าสินค้านั้นมีคุณภาพหรือไม่
โปรดใช้วิจารณญาณในการตัดสินใจซื้อด้วยตัวเอง

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 124 125 126 [127] 128 129 130 ... 378
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: อีสานรวมซ่าง สำหรับปรึกษางานซุอันซุแนว  (อ่าน 575739 ครั้ง)
somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #1890 เมื่อ: ตุลาคม 01, 2010, 09:07:28 PM »

เซ็ง.ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เจ้าของโครงการบ่ทอละสับมาบอกเลย มันเทเสาเทคานแล้ว เลยบ่ได้เบิ่งนำมันจ้อยหว่ามันเฮ็ดจั่งได่ไห่ เสาเอกกะบ่ได้เฮ็ดพิธีจ้อย  มื้ออื่นสิไปจกตับมันฮอดสำนักงาน

มันสิเฮ็ดเฮือนให้ผู้ได๋ครับ...มันคือบ่ถ่าเจ้าของเฮือนมาทำพิธี...........ไปบ้องหูมันถ่าแหมะ

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
แม่ไหย่สี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 483

« ตอบ #1891 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 08:26:45 AM »

มันสิเฮ็ดเฮือนให้ผู้ได๋ครับ...มันคือบ่ถ่าเจ้าของเฮือนมาทำพิธี...........ไปบ้องหูมันถ่าแหมะ
วิดวะ..มันบอกหว่า ผมเฮ็ดพิธีไห้เรียบร้อยแล่วคับ ไส่เงินไส่ทองก้นหลุมเรียบร้อย  เซ็งเลยไปบุกสำนักงานมันมาแล่ว
     ผมให่มัน mirror แบบบ้านพ้อม เพราะหว่าห้องนอนมันถืกแดดหลาย สงสัยสิได้ทุบถิ่มละพวกคานกับเสา หรึฮอดเข็มพุ้นบ่จักดอก
หินเหล็กไฟ
ถึงตายไปก็ช่างมัน...ขอให้ชีวิตยังอยู่ก็พอ..
Moderator
Hero Member

คะแนน 1319

« ตอบ #1892 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 09:50:18 AM »

ผมบอกแล้วว่าให่เฮ็ดแบบศาลาวัดจั่งบ่ยาก Cheesy

[img]http://i7.tinypic.com/333hiqw.jpg[/img
wut_highways
สถานการณ์สร้างวีรบุรุษ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 797

« ตอบ #1893 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 10:54:41 AM »

วิดวะ..มันบอกหว่า ผมเฮ็ดพิธีไห้เรียบร้อยแล่วคับ ไส่เงินไส่ทองก้นหลุมเรียบร้อย  เซ็งเลยไปบุกสำนักงานมันมาแล่ว
     ผมให่มัน mirror แบบบ้านพ้อม เพราะหว่าห้องนอนมันถืกแดดหลาย สงสัยสิได้ทุบถิ่มละพวกคานกับเสา หรึฮอดเข็มพุ้นบ่จักดอก

มันสิเฮ็ดขายหึสิเฮ็ดอยู่เองครับแบบนี้ มันเฮ็ดพิธีแทนแล้วกะให้มันจ่ายเงินค่าบ้านให่นำโลดครับจารย์บูลย์ มันมีอยู่ติคนแนวนี่แหมผุได๋สิไปซื้อนำมันอีก Angry Angry

แม่ไหย่สี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 483

« ตอบ #1894 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 11:10:08 AM »

โอ่ย..จักมันเฮ็ดหือบ่เฮ็ดดอกพิธีฮะนะ..มันกะทำซงเว้าบ้าไปซั่นละ  บ่มีคนเห้นนำมันแม๊
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 797

« ตอบ #1895 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 11:33:41 AM »

โอ่ย..จักมันเฮ็ดหือบ่เฮ็ดดอกพิธีฮะนะ..มันกะทำซงเว้าบ้าไปซั่นละ  บ่มีคนเห้นนำมันแม๊

ถึงมันเฮ็ดอีหลีกะบ่คือดอกครับจารย์ เฮือนเฮาแหม บ่แม่นเฮือนมัน มันสิมาเฮ็ดแทนจั่งได๋เว้าเป็นบ้า คั่นเปี่ยนเป็นเมียมันไห่เฮาเฮ้ดแทนมันสิเอาบ่ เว้ามาแล้วผมล่ะสูนแทนเด้ เนาะ Angry Angry

แม่ไหย่สี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 483

« ตอบ #1896 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 11:45:20 AM »

ถึงมันเฮ็ดอีหลีกะบ่คือดอกครับจารย์ เฮือนเฮาแหม บ่แม่นเฮือนมัน มันสิมาเฮ็ดแทนจั่งได๋เว้าเป็นบ้า คั่นเปี่ยนเป็นเมียมันไห่เฮาเฮ้ดแทนมันสิเอาบ่ เว้ามาแล้วผมล่ะสูนแทนเด้ เนาะ Angry Angry
หว่าสิให่มันเฮ็ดหม่องเก็บปืนแบบซ่อนๆ นำผนังฮะนะ ช่างวุฒิ ลองออกแบบไห่แหน่นา เอาแบบมิดซิดเดอ บ่เห็นฮอยเปิด-ฮอยปิด แบบเนียนไปเลยฮะนะ ด่วยเดอ ไหว้
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #1897 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 11:46:39 AM »

ขึ้นเสาเอกเขากะให้เจ่าของเฮียนตั้วขึ้นเอง  ซ่างแค่มาซ่อยยกเสา

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 797

« ตอบ #1898 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 11:51:58 AM »

หว่าสิให่มันเฮ็ดหม่องเก็บปืนแบบซ่อนๆ นำผนังฮะนะ ช่างวุฒิ ลองออกแบบไห่แหน่นา เอาแบบมิดซิดเดอ บ่เห็นฮอยเปิด-ฮอยปิด แบบเนียนไปเลยฮะนะ ด่วยเดอ ไหว้

เอาแบบผนังเบาเปิดสไลด์ได้บ่ครับจารย์ ไซ้วัสดุ Built In ของงานไม้มาเก็บฮอย อ้ายเหี่ยนคือสิถนัดอยู่งานแบบนี้

สหายเล็กน้อย
ความรักเป็นเรื่องตลก...อกหักเป็นเรื่องขำ ๆ
Hero Member

คะแนน 2113

...มีแต่ตัวกับหัวใจ... เธอจะรักฉันไหม ... !!!

« ตอบ #1899 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 11:53:58 AM »

... ขุดหลุมเสื่องเอาอ้าย ... ไห่ บักโกโก้ นั่งเฝ้า ...  Grin Grin Grin

...ล้มแล้วจงลุกใหม่...จนกว่าลูกแกะจะกลายเป็นราชสีห์...
แม่ไหย่สี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 483

« ตอบ #1900 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 11:59:57 AM »

เอาแบบผนังเบาเปิดสไลด์ได้บ่ครับจารย์ ไซ้วัสดุ Built In ของงานไม้มาเก็บฮอย อ้ายเหี่ยนคือสิถนัดอยู่งานแบบนี้
ห่วย..เอาแบบแข็งแรงแน่แม๋ละ บานเลื่อนป็นแท่งปูน มีกลไกซ่อยเลื่อน เปิดปิดแบบเข้ารหัสพ้อม ส่งแบบระบบล็อกมาไห่เบิ่งแหน่ ผู่เป็นซ่างทางนี้
ความรักเป็นเรื่องตลก...อกหักเป็นเรื่องขำ ๆ
Hero Member

คะแนน 2113

...มีแต่ตัวกับหัวใจ... เธอจะรักฉันไหม ... !!!

« ตอบ #1901 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 12:05:31 PM »

ห่วย..เอาแบบแข็งแรงแน่แม๋ละ บานเลื่อนป็นแท่งปูน มีกลไกซ่อยเลื่อน เปิดปิดแบบเข้ารหัสพ้อม ส่งแบบระบบล็อกมาไห่เบิ่งแหน่ ผู่เป็นซ่างทางนี้

... บัดเทือ ลืม ระหัด ... มัน สิ บ่ ได่ ................ เอา ค้อนปอนค์  ม้างเอา ติ อ้าย ...  คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...ล้มแล้วจงลุกใหม่...จนกว่าลูกแกะจะกลายเป็นราชสีห์...
แม่ไหย่สี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 483

« ตอบ #1902 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 12:16:01 PM »

... บัดเทือ ลืม ระหัด ... มัน สิ บ่ ได่ ................ เอา ค้อนปอนค์  ม้างเอา ติ อ้าย ...  คิก คิก คิก คิก คิก คิก
รหัสกะตั้งไห้มันตรงกับเบอร์ทอสับกิ๊กตั๊วนอจั่งบ่หลง จะแหม่นไห่บอกสุแนวเนาะ ขำก๊าก
Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #1903 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 12:20:26 PM »

รหัสกะตั้งไห้มันตรงกับเบอร์ทอสับกิ๊กตั๊วนอจั่งบ่หลง จะแหม่นไห่บอกสุแนวเนาะ ขำก๊าก

... เทือ กิ๊ก เปี่ยนเบอร์ นั่น เด้ ...  คิก คิก คิก คิก คิก คิก

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 797

« ตอบ #1904 เมื่อ: ตุลาคม 04, 2010, 01:19:09 PM »

สงสัยงานนี้ ต้องไซ้ซ่างเฮ็ดตู้เซฟธนาคารมาเฮ็ดไห่เด้อ ครับ เด้อ

หน้า: 1 ... 124 125 126 [127] 128 129 130 ... 378
  พิมพ์