๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
เมษายน 20, 2024, 01:27:36 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 751
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: เมืองเเปะบุรีรัมย์  (อ่าน 979778 ครั้ง)
จ๊ะเอ๋
สิไปไสคูบา ให่ขอไปนำแหน่
Hero Member

คะแนน 343

« ตอบ #60 เมื่อ: เมษายน 20, 2009, 08:24:40 PM »

ละเบิดเลยครับ ไห่โพนกะจายไปไกๆ ได่โพนใหย่ๆจั่งสิได่เห็ดปลวกหลายๆ Grin Grin

ทำวันนี้ให้ดีที่สุด....ทำวันพรุ่งนี้ให้เหมือนวันนี้....ทำวันมะรืนนี้ให้เหมือนวันพรุ่งนี้....แล้ววันนี้จะทำอะไร....ทำทำใม...ทำเพื่อใคร......
วุฒิ คนเล+รักในหลวง
นำแนน้า..หัวหน้า
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 197

รักน้องกันต์

« ตอบ #61 เมื่อ: เมษายน 20, 2009, 09:15:36 PM »

ยินดีตอนฮับครับ เยี่ยม
ผมคน101 เฮ็ดเวียกอยู่ตากใบครับ Grin Grin
คึดฮอดตันหยงมัสอยู่เด้อ     กับหาดนราทัศน์   พอสาวบอกให้ไปขอข่อยเซาไปเลย   กินเหล้าม่วนกั่ว

บ่มากินเหล้าเว้าควมหลังอยู่ตันหยงมัสจักคืนติครับเฮีย Wink

เห็ดปลวกภาคใต้

เอาไปเฮ็ดหยังกินหล่ะครับอาจารย์ น้ำลายหก น้ำลายหก

สุขเสมอมั่นเสมอมันเครือเก่า
พ่อบักเขตต์...รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 92

« ตอบ #62 เมื่อ: เมษายน 20, 2009, 09:45:05 PM »

ระวังเด็กน้อย   หัวเท่าบักแค๊ง  เมาละกะตีกันเด้อ แถวเขากระโดงนั่น....

ไปยามใด๋ พ้อยามนั่น    ....ผมกะนั่งเบิ่งเฉยเลยเเล้ว   ปล่อยให้มันเอากันโลด  บ่ฮู้ซั่นเเล้วข้างๆผมมีเเต่นักมวยศิษย์โอ  อิอิ
นักมวยศิษโอ......เข้าท่าเด้ผมว่า   เคยเห็นใค่เจ้า จอบตี....ไปๆมา กลายเป็น นักมวย 2 คน รุมเหยียบ น่าผาก ซุ่มจอบตี 5  คน      2 รุม 5  เป็ตาเบิ่ง.

เห็ดปลวกภาคใต้

มาบ้านเถื่อหลัง   ห่มใส่พกมาฝากผมแหน่เด้อ ..

ฮักลูกฮักเมีย.....เหลือใจกิ๊ก ผู้อื่น..........

Uploaded with ImageShack.us
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #63 เมื่อ: เมษายน 20, 2009, 11:03:04 PM »

เห็ดปลวกผัดน้ำมันหอย   ทางภาคใต้ เพิ่นบ่แกง บ่ลาบ คือบ้านเฮาดอก

ละเบิดเลยครับ ไห่โพนกะจายไปไกๆ ได่โพนใหย่ๆจั่งสิได่เห็ดปลวกหลายๆ Grin Grin

ระเบิดถิ่มได้จังใด๋  โพนสารพัดประโยชน์ตั้ว นอกจากได้กินเห็ดปวกแลวกะเอาไว้เป็นบังเกอร์ซ้อมยิงปืน 

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
***@แอ๋ว@***
Sr. Member

คะแนน 72

« ตอบ #64 เมื่อ: เมษายน 21, 2009, 12:01:48 PM »

เห็ดปลวกผัดน้ำมันหอย   ทางภาคใต้ เพิ่นบ่แกง บ่ลาบ คือบ้านเฮาดอก

ระเบิดถิ่มได้จังใด๋  โพนสารพัดประโยชน์ตั้ว นอกจากได้กินเห็ดปวกแลวกะเอาไว้เป็นบังเกอร์ซ้อมยิงปืน 
เจดตะนาแอบแฝง เอาไว่ลี่มีกินเหล่า

กูรักควายไทย
Hero Member

คะแนน 92

« ตอบ #65 เมื่อ: เมษายน 21, 2009, 05:54:27 PM »

คิดฮอดบ้านเด    อยู่แค่โคราช  บ่ได่กลับบ้านตั้งเดือนแล้ว   คิดฮอดบ้านเด...

ฮักลูกฮักเมีย.....เหลือใจกิ๊ก ผู้อื่น..........

ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #66 เมื่อ: เมษายน 21, 2009, 10:10:01 PM »

คิดฮอดบ้านเด    อยู่แค่โคราช  บ่ได่กลับบ้านตั้งเดือนแล้ว   คิดฮอดบ้านเด...

เอ๋า  กะกลับไปถะแม้ จุ่มเฮ็ดหยัง

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

Hero Member

คะแนน 92

« ตอบ #67 เมื่อ: เมษายน 21, 2009, 10:42:31 PM »

คิดฮอดบ้านเด    อยู่แค่โคราช  บ่ได่กลับบ้านตั้งเดือนแล้ว   คิดฮอดบ้านเด...

เอ๋า  กะกลับไปถะแม้ จุ่มเฮ็ดหยัง

หาค่านมลูกอยู่ครับ   ว่าอีกจักอาทิตย์ ซิหล่อยกลับไปให้พี่สหายเสก เลี้ยงเหล้าขาวจักโบก

น้าเสก คนเดิม
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

รับแขก...แจกเหล้า...เฝ้าสำนักงาน

« ตอบ #68 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 12:45:59 PM »

ยากแต่นำเมียตีกัน..บ่ค่อยได่เข่ามาเว่านำเลย.......

ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #69 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 01:40:02 PM »

ยากแต่นำเมียตีกัน..บ่ค่อยได่เข่ามาเว่านำเลย.......

เอ๋า มักตีกันปานนั่นกะคือบ่พาขึ่นเวทีโลด  ซุมื้อนี้เขามีมวยญิงตั้ว ใส่ชุดบิกินี่ ซกกัน

NANAJOY
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #70 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 03:07:20 PM »

โอ.....มีหลายคนเป็นตาหนหวยเนอะ  ... ผมต้องเริ่มคึดใหม่ซะเเล้ว
NANAJOY
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #71 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 03:09:16 PM »

ว่าสิปรึกษาอ้ายเสก..เบิ่งๆเเล้วอ้ายข่อยสิไหวบ่น้อ.... หัวเราะร่าน้ำตาริน คิก คิก
BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #72 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 03:48:41 PM »

โอยๆๆ....มื้อนี้ฮ้อนคัก....   จักสิเฮ็ดอิหยังดี  ไปหาโดดน้ำเขากระโดงซะน้อ  ผู้สาวล้ายหลาย น้ำลายหก
     มาเด้อ อ้ายจ้ะเอ๋...
เขากะโดงเป็นซือสถานที ท่องเทียวบ่ครับพี่  เว่าเป็นตาไปนำยุ (ผูสาวหลายวานิแหม ) ขอนแก่นมีแต่กะเทียม กับเมียผูอื่น  ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย

BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #73 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 03:53:38 PM »

ว่าสิปรึกษาอ้ายเสก..เบิ่งๆเเล้วอ้ายข่อยสิไหวบ่น้อ.... หัวเราะร่าน้ำตาริน คิก คิก
อย่าเด้อครับของแนวนี่ ถ่าอา ค...ม บ่แข็งพอ  ขำก๊ากมันสิกลับเข่าจะของได๋  บรึ๋ยๆๆๆ ย่าน ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย

น้าเสก คนเดิม
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

รับแขก...แจกเหล้า...เฝ้าสำนักงาน

« ตอบ #74 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 04:06:39 PM »

มื้อแห่ผ้าป่าอ้อมบ้านวันสงกรานต์กะเอาขวดเบียร์ดึกกัน...ซาวบ้านแตกซะทั่วทีป  ซื่อเสียงข่อยดังปานบั้งไฟหมื่นเมียงศรีเกด

หน้า: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 751
  พิมพ์