๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
มีนาคม 29, 2024, 02:09:48 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.ยินดีต้อนรับสุภาพชนทุกท่าน กรุณาใช้คำสุภาพด้วยครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 [2] 3 4 5 ... 495
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: "ม่วนซื่นโฮแซวพูบ่าวแนวเมืองขอนแก่น"  (อ่าน 746711 ครั้ง)
น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #15 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 10:45:34 AM »

ฮ้วย  บ่รับฝากเด้อคะซั่น เองกองเอะเยอะไว่หน่าเว็บนั่นหละ
อย่าว่ากองเอะเยอะเถาะคับ เว่าปานผ่าขาวม้าตกรถหลาย กองเอะเยอะ

น้าเสก คนเดิม
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

รับแขก...แจกเหล้า...เฝ้าสำนักงาน

« ตอบ #16 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 10:48:11 AM »

Grin เลามาแต่ใสล่ะคือมีขวดเหล่าขาวกับหมานอนแอ่ดแล่ดอยู่ Grin  คอเดียวกันแมนเหล่าบุรีรัมย์หือเหล่าขอนแจ่นหรือเหล่าอุบลล่ะบาดนี่ Grin
บอกแนเด้อ..หมอลำน้อยงง Grin
อยู่ขอยแจ่นคับ เป็นคนขอนแจ่น เกิดขอนแจ่น แมนตายกะสิเป็นผีขอนแจ่นคือเกาฮั่นหล่ะ  คือสิแมนคอเดียวกันอยู่ แต่ผมกินเหล่ารี ตั้ว (รีรัมย์) อยู่เลาะนี่มีแต่เหล่ารีรัมย์

ขอนแจ่นคือสิได่กินเหล่ารีรัมย์ครับ จั่งใด๋คั่นแมนอยู่เลาะเมืองแปะกะเชิญเด้อ มิดติ้ง "กินเหล่าขาวมักสาวครู" จักโบก Grin

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #17 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 10:53:07 AM »

ตั้งกระทู้ฝากโตแล้วกะมิดจั๊ดเลยน้อคนนี่แหม

ถ่ายุว่ายามใด๋สิพาผู้สาวเข่ามา

กะเผิ่นมาฝากโตซื่อๆ  เผิ่นบ่ได้มาเว่านำเฮา...ผมว่าเด๊ะ
กะมาเว่านำฮั่นหละคับ แต่ผมบ่ได้เปิดเน็ตดู๋ปานได๋ คอมสำนักงาน เจ้านายเพิ่นสิด่าเมียพ่อ เศร้า เศร้า

lek
Moderator
Hero Member

คะแนน 1594

การแบ่งปัน ทำให้เราและคนอื่นมีความสุข

« ตอบ #18 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 11:12:23 AM »

ตั้งกระทู้ฝากโตแล้วกะมิดจั๊ดเลยน้อคนนี่แหม

ถ่ายุว่ายามใด๋สิพาผู้สาวเข่ามา

กะเผิ่นมาฝากโตซื่อๆ  เผิ่นบ่ได้มาเว่านำเฮา...ผมว่าเด๊ะ
กะมาเว่านำฮั่นหละคับ แต่ผมบ่ได้เปิดเน็ตดู๋ปานได๋ คอมสำนักงาน เจ้านายเพิ่นสิด่าเมียพ่อ เศร้า เศร้า
อยู่อ.เมืองบ่มาเลี้ยงลาบก้อยแน

มีความสุขแบบที่เรามีก็พอhttp://www.gunsandgames.com/smf/index.php?board=29.0  (รวมพลคนอีสาน)
วุฒิ คนเล+รักในหลวง
นำแนน้า..หัวหน้า
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 197

รักน้องกันต์

« ตอบ #19 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 11:18:44 AM »

ไหว้ กราบเเทบท่าว แทบกะเป๋าตังค์ อ้ายๆ น้องๆ ซุผู่ ซุคน ค้าบ บ บ ไหว้

ยินดีต้อนฮับครับ....อยู่บ้านได๋หน้อครับ Grin
อยู่ขอนแจ่นคับ แต่ไปเฮ็ดงานโคราช

ผมคน101..แต่ตอนนี้อยู่ตากใบครับ Wink

สุขเสมอมั่นเสมอมันเครือเก่า
น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #20 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 11:20:38 AM »

Grin เลามาแต่ใสล่ะคือมีขวดเหล่าขาวกับหมานอนแอ่ดแล่ดอยู่ Grin  คอเดียวกันแมนเหล่าบุรีรัมย์หือเหล่าขอนแจ่นหรือเหล่าอุบลล่ะบาดนี่ Grin
อยู่ขอยแจ่นคับ เป็นคนขอนแจ่น เกิดขอนแจ่น แมนตายกะสิเป็นผีขอนแจ่นคือเกาฮั่นหล่ะ  คือสิแมนคอเดียวกันอยู่ แต่ผมกินเหล่ารี ตั้ว (รีรัมย์) อยู่เลาะนี่มีแต่เหล่ารีรัมย์

ขอนแจ่นคือสิได่กินเหล่ารีรัมย์ครับ จั่งใด๋คั่นแมนอยู่เลาะเมืองแปะกะเชิญเด้อ มิดติ้ง "กินเหล่าขาวมักสาวครู" จักโบก Grin
ผมมาเฮ็ดงานโคราชคับ อ.บัวใหญ่ เลาะนี่ รีรัมย์สิหลาย น้ำลายหก น้ำลายหก ผมกะอยู่เลาะเมืองฮั่นหละ บ.แอวมอง

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #21 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 11:25:07 AM »

อยู่อ.เมืองบ่มาเลี้ยงลาบก้อยแน
อยู่อ.เมืองคับ แล้วเจ้าเด้ อยู่เลาะได๋ถ้ากายไปเลาะนั่นสิแวไปถามข่าว

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

รับแขก...แจกเหล้า...เฝ้าสำนักงาน

« ตอบ #22 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 11:30:56 AM »

เฮียเล็กคนขอนแก่น พวกผมยกให่เผิ่นเป็นประธานหมู่ตั่วครับ แวะไปทักทายเผิ่นแนเด้อ สังเกตุเบิ่งเป็นผู่หล่อ ๆ ขาว ๆ ตี๋ ๆ ไปทางใด๋กะสิมีเด็กน้อย(ลูกหลาน) ไปนำ Cheesy
คั่นว่างกะเซิญเด้อครับผ่านไปเมืองแปะเอา 452 ไปลองเบิ่งมันสิยิงแม่นคือของหมู่เผิ่นบ่ Grin

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #23 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 11:38:12 AM »

เฮียเล็กคนขอนแก่น พวกผมยกให่เผิ่นเป็นประธานหมู่ตั่วครับ แวะไปทักทายเผิ่นแนเด้อ สังเกตุเบิ่งเป็นผู่หล่อ ๆ ขาว ๆ ตี๋ ๆ ไปทางใด๋กะสิมีเด็กน้อย(ลูกหลาน) ไปนำ Cheesy
คั่นว่างกะเซิญเด้อครับผ่านไปเมืองแปะเอา 452 ไปลองเบิ่งมันสิยิงแม่นคือของหมู่เผิ่นบ่ Grin
เมืองแปะอยู่ไสน้อคับ คือบ่ค่อยได้ยินชื่อ เมียบ้านยามได๋กะลงแต่ทงแต่ทา 452 เอาไปนำกะบ่อค่อยได้ยิง พายไปพอไห้คนฮู่ว่ามีซือๆ ยิงบ่แม่นมันสิอยากอายเพิ่น หัวเราะร่าน้ำตาริน ไหว้

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

« ตอบ #24 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 11:41:44 AM »

เอ๋า เมืองแปะกะเมืองบุรีรัมย์บ่ได่ตำน้ำกินนั่นเด๋ครับ........ยิงบ่แม่นกะบ่เป็นหยังเอาเหล่าขาวจักโบกมือค่อยสินิ่ง

ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #25 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 02:06:31 PM »

สำนักงานใด๋ คือสิเป็นตาซังแท้ เล่นเน็ตกะบ่ได้

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
lek
Moderator
Hero Member

คะแนน 1594

การแบ่งปัน ทำให้เราและคนอื่นมีความสุข

« ตอบ #26 เมื่อ: มีนาคม 30, 2009, 10:11:58 PM »

ผมมาเฮ็ดงานโคราชคับ อ.บัวใหญ่ เลาะนี่ รีรัมย์สิหลาย น้ำลายหก น้ำลายหก ผมกะอยู่เลาะเมืองฮั่นหละ บ.แอวมอง
แต่เป็นบ่าวกะเทียวไปจีบสาวบัวใหญ่ฮั่นล่ะ   หล่อนวาบ่มักคนกินเหล้าพะนะ

มีความสุขแบบที่เรามีก็พอhttp://www.gunsandgames.com/smf/index.php?board=29.0  (รวมพลคนอีสาน)
คมขวาน รักในหลวง
"จากดินแดนที่ราบสูงแห่งใบขวาน ข้ามแม่น้ำ ข้ามทะเล(ถ้านั่งเครื่อง) ข้ามภูเขา สู่ดินแดนแห่งด้ามขวาน "
Hero Member

คะแนน 1830

ดนตรี คืออาภรณ์ของปราชญ์

« ตอบ #27 เมื่อ: มีนาคม 31, 2009, 08:30:08 AM »

ไหว้ กราบเเทบท่าว แทบกะเป๋าตังค์ อ้ายๆ น้องๆ ซุผู่ ซุคน ค้าบ บ บ ไหว้
หวัดดี  คับ
ยินดีต้อนฮับ
ผม  คนเมืองแปะคับ
แตวา  ไปเป็นเมืองขึ่น  ชาวพัทลุงคับ
พอดีบ่ได้เข่าเน็ตหลายมื้อ

คลิ๊ก ทริปจักรยาน   "บินเดี่ยว ทางไกล ตามใจฝัน"     ลูกอิสาน พลัดถิ่น  จากแดนดิน  "ไหปลาแดก"  เร่ร่อน รอนแรม เดินทางดั้นด้น  มาสู่  "โคนต้นสะตอ"
บ่าวอู๋
เพราะอากาศเปลี่ยนแปลงบ่อย...!
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 294

« ตอบ #28 เมื่อ: มีนาคม 31, 2009, 09:24:09 AM »

กะสิยากแนวนี้แล้วแนวเป็นลูกน้องเขา..คันสั้นกะบ่ต้องเล่นเลยอยู่สำนักงานนั้น..เอามาเล่นอยู่เฮอนเจ้าของพี้ Grin

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #29 เมื่อ: มีนาคม 31, 2009, 03:01:40 PM »

สำนักงานใด๋ คือสิเป็นตาซังแท้ เล่นเน็ตกะบ่ได้
[/quoteเล่นได้อยู่คับ แต่ต้องหลอยเล่นเอา ยิ้มีเลศนัย Grin

หน้า: 1 [2] 3 4 5 ... 495
  พิมพ์