บทเรียนภาษาอีสาน

<< < (477/2646) > >>

worth:
อ้างจาก: GLOCK 45 ที่ ตุลาคม 28, 2006, 06:03:38 PM

อั่นผู้ได๋อยู่กรุงเทพ ผ่านร้านขายลูก ผมรบกวนเบิ่งราคาลูกปรายขนาด 9มม.ไห่ผมนำแนเด้อครับ คั่นมันบ่แพงปานได๋ อยากสิหามาแล่วพาอ้ายตุ๊ไปทดสอบจั๊กแม๊กนึงแมะ ขอบคุณคร้าบบบบบ......
ด้วยความเคารพครับ :)

มะบอกซ้าแท้ มื้อนี่ออาว์วแขกเพิ่นไปทัวร์หลังวังมา แล้วกะมื้อนี่เป็นมื้อครบรอบวันเกิดเพิ่น :D ;D

จังใด๋กะขอถือโอกาศนี่อวยพรวันเกิดเด้อคับ ขอให่สุขี สุขัง พลัง

ปล.หวั่งเจ้าโทมาซวน เด้กน้อยเต็มท้ายรถแล้ว บ่ก้าขืนเขา  ???

มื้อวันทิดผมสิไปใส่มองกับหย่องนกเขา แม่นไฝหยู่ไก้ๆกะเซิญเด้อคับ กินเข่าป่า :D~ :D~ :<<

GLOCK 45:
อ้างจาก: worth ที่ ตุลาคม 28, 2006, 08:31:44 PM

อ้างจาก: GLOCK 45 ที่ ตุลาคม 28, 2006, 06:03:38 PM

อั่นผู้ได๋อยู่กรุงเทพ ผ่านร้านขายลูก ผมรบกวนเบิ่งราคาลูกปรายขนาด 9มม.ไห่ผมนำแนเด้อครับ คั่นมันบ่แพงปานได๋ อยากสิหามาแล่วพาอ้ายตุ๊ไปทดสอบจั๊กแม๊กนึงแมะ ขอบคุณคร้าบบบบบ......

มะบอกซ้าแท้ มื้อนี่ออาว์วแขกเพิ่นไปทัวร์หลังวังมา แล้วกะมื้อนี่เป็นมื้อครบรอบวันเกิดเพิ่น :D ;D

จังใด๋กะขอถือโอกาศนี่อวยพรวันเกิดเด้อคับ ขอให่สุขี สุขัง พลัง

ปล.หวั่งเจ้าโทมาซวน เด้กน้อยเต็มท้ายรถแล้ว บ่ก้าขืนเขา ???

มื้อวันทิดผมสิไปใส่มองกับหย่องนกเขา แม่นไฝหยู่ไก้ๆกะเซิญเด้อคับ กินเข่าป่า :D~ :D~ :<<

สุขสันต์วันคล้ายวันเกิดเด้อครับอ้ายแขก ขอให้มีความสุขมากๆเด้อครับ คิดสิ่งใดขอให้สมปราถนาครับ กินดี อยู่ดี มีแฮงครับ:VOV:
.......อ้าย worth ถ่าผมแนผมสิไปน่ำ  หาปืนถ่าผมแนจั๊กบอกเด้อ ;D อิจฉาคนมีปืนยาวเด้ มีปืนสั่นจะเอาไปยิงนกก็บ่คือ สิเอาไปยิงสนามก็ยากเรื่องของลูก กรรมของคนมีปืนเน๊าะ ;Dไห่ได้นอหลายๆเด้อครับ.......

หินเหล็กไฟ:
ให่ได้นอ หยังนอแรดตี้อาวกล็อก 45 ข่อยมีอยู่อั่นนึงมีไผอยากได้ไปเฮ็ดอี่หยังบ่ นอแรด แต่ว่าบ่ให่ผสมเหล่าดองยา  เอาเขาควายแทนดีกั่ว มันบ่เป็นยาอี่หยังดอก ;D

M 60 - 7 รักในหลวง:
อาว GLOCK 45 ไปสารคามกับมาแล้วบ้อ เฮ็ดหยังอยู่น้อยามนี้

GLOCK 45:
อ้างจาก: M 60 - 7 ที่ ตุลาคม 29, 2006, 10:38:06 AM

อาว GLOCK 45 ไปสารคามกับมาแล้วบ้อ เฮ็ดหยังอยู่น้อยามนี้

กลับมาฮอดตั้งแต่เมื่อวานตอนเย็นแล้วอ้าย ไปหลงอยู่ที่จังหวัดสารคาม 2 ชั่วโมง ว่าส้านนนน....
หาทางออกไปหมู่บ้านบ่อถืก ;D พอกลับมาฮอดบ้านเพิ่งฮู้ว่า กันสาดประตูหลังปลิวหาย :~)

อ้างจาก: ตุ๊ศักดิ์ ที่ ตุลาคม 29, 2006, 10:21:22 AM

ให่ได้นอ หยังนอแรดตี้อาวกล็อก 45 ข่อยมีอยู่อั่นนึงมีไผอยากได้ไปเฮ็ดอี่หยังบ่ นอแรด แต่ว่าบ่ให่ผสมเหล่าดองยา เอาเขาควายแทนดีกั่ว มันบ่เป็นยาอี่หยังดอก ;D

นอ...นก อ้าย พิมพ์ผิดอ้าย  ;D อยู่สัยน้อ โทรหามื่อเซ้าก็บ่ติด คั่นว่างมาหานั่งหาหยังกินอยู่บ้านเป็นหยังละ  หือว่าเอาปืนมานั่งเช็ดน่ำกันก็ได้ บ่ต้องลี้ซ่ำ;)

นำร่อง

[0] ดัชนีข้อความ

[#] หน้าถัดไป

[*] หน้าที่แล้ว