๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
พฤษภาคม 03, 2024, 08:16:24 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 154 155 156 [157] 158 159 160 ... 236
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: สนามยิงปืน กองร้อย ตชด.ที่ ๒๓๖ อ.เมืองนครพนม ชมรมยิงปืนกองร้อย ตชด.236 นครพนม  (อ่าน 471526 ครั้ง)
หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #2340 เมื่อ: ตุลาคม 26, 2011, 07:06:22 PM »

มาอีกรอบครับ  ถ่าปิ้งปลาแดกต่อนครับ น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
พรานปลาแดกบอง(นวย นาวัง)
ความรัก มิตรภาพ ความห่วงใย
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

แก้วตา ดวงใจ

« ตอบ #2341 เมื่อ: ตุลาคม 26, 2011, 11:04:38 PM »

อยากกินคุณหมอเด้ โอ๊ะๆๆ อยากกินปลานำคุณหมอเด้ คนพุงาม บ่าวน้อยบ่าวไหย่กะอยากกินนำเบิดเนาะ จังได๋กะสิโตนบ่าวหนองบัวก่อนหมู่แนเด้อครับเด้อ คุณหมอคนสวย หลงรัก

atima-รักในหลวง
Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2342 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 09:02:24 AM »

ผู้บ่าวคักๆกะไคแหน่ ผัดมีแต่ลี้แม่เจ้าเฮือนมาหยอกนี่นะ จักหน่อยเข้าใจผิดล่ะตายหมู่นำกัน คิก คิก คิก คิก  ปลาแดกต่อนใหญ่บ่ได้เฮ้ดเด้อค่ะ เดี๋ยวสิหาปลาช่อนย่าง เอาไปฝากเด้อค่ะ อ.อ้น ไหว้ ไหว้
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2343 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 09:55:58 AM »

ผู้บ่าวคักๆกะไคแหน่ ผัดมีแต่ลี้แม่เจ้าเฮือนมาหยอกนี่นะ จักหน่อยเข้าใจผิดล่ะตายหมู่นำกัน คิก คิก คิก คิก  ปลาแดกต่อนใหญ่บ่ได้เฮ้ดเด้อค่ะ เดี๋ยวสิหาปลาช่อนย่าง เอาไปฝากเด้อค่ะ อ.อ้น ไหว้ ไหว้

กะอ้ายนี่เด้ผู้บ่าว

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2344 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 10:08:56 AM »

อยากกินต้มงูสิง (เถ่า)เด้ มีตะพุคักๆ หึย
บ่ต้องชังดอกอ้าย  เพิ้นบ่มาจ้อย หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน
สมแน้ สมแน  เยาะเย้ย เยาะเย้ย  กิ๊วก๊าว กิ๊วก๊าว

ถืกใจอ้ายคักเด้อครูอ้นเอ้ยยยย

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

nut.ta
Hero Member

คะแนน 1089

« ตอบ #2345 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 10:38:53 AM »

ฝนตกไม่ทั่วฟ้า บ่ยอมเด้อครับ อิอิ  คิก คิก คิก คิก

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #2346 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 11:25:08 AM »

หาแนวยากให้หลายหว่ะติ๊คุณหมอ......ขออภัยหลายๆเด้อครับ...อย่าเคียดให้พวกผมเถาะ...เว้าหยอกแซวเล่นพอมีแนวคุยกันซือๆ.....ถือว่าเป็นหมู่พวกกันครับ...ครูอ้น,ครูอัน เพิ่นบ่ได้คิดหยังหลายดอกครับ...มีแต่ผมนี่หล่ะคิดน่ะ....(ฮา).....

คันซั่น คุณหมอเอาปลาช่อนย่างไปฝากครูอ้น ส่วนผมสิเอาน้ำใบบัวบกไปฝากเลา........(ฮา)

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

« ตอบ #2347 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 11:51:48 AM »

หมวดพี่ๆเพินกะมีลูกมีเมียเบิดแล่วล่ะครับคุณหมอ ยังแต่พ่อบักพีนี่ล่ะครับ  คิก คิก

ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2348 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 11:57:38 AM »

........................เว้าหยอกแซวเล่นพอมีแนวคุยกันซือๆ.....ถือว่าเป็นหมู่พวกกันครับ...ครูอ้น,ครูอัน เพิ่นบ่ได้คิดหยังหลายดอกครับ...มีแต่ผมนี่หล่ะคิดน่ะ....(ฮา).....

...........ไผว่าบ่คิด อ้ายนี่คิดนำเพิ่นทุกมื้อทุกยาม                   คิดฮอดหลาย
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: ตุลาคม 27, 2011, 01:02:37 PM โดย ANDAMAN_2010 » บันทึกการเข้า

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

« ตอบ #2349 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 12:08:50 PM »

หึยย์แท่ดอก งอน

ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2350 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 01:01:53 PM »

หึยย์แท่ดอก งอน

อย่ามาหืยมาหายแถวนี่เด้อ    หนังสิติ๊กยิงขุมตาซะบ้อหือ    ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #2351 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 01:12:43 PM »

...........ไผว่าบ่คิด อ้ายนี่คิดนำเพิ่นทุกมื้อทุกยาม                   คิดฮอดหลาย

เอ้อ.....นั่งคิดอยู่หั่นหล่ะ...ผมสิบอกเลาให้ดอก.............(ฮิๆ)

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2352 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 03:02:08 PM »

บ่เคยคึดเคียดหยังให้อ้ายซายผู้ได๋จักเทื่อเด้อค่ะ เว่าเล่นกันพอม่วนซื่อๆ เข้าใจค่ะ Grin Grin เคารพทุกท่านเด้อค่ะ ถ้าแม่นเว่าหยังผิดพลาดไป ผู้น้อยขออภัย ไหว้  มื้อเอาปลาไป พ้อผู้ได๋กะแม่นสิให้ผู้นั่นแล่วค่ะ ผู้อยู่ไกล ผู้อยู่ใกล้เพิ่นคือสิกินเผื่ออยู่ดอกค่ะคึดว่า คิก คิก คิก คิก
somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 977

« ตอบ #2353 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 04:07:55 PM »

หมอจันทร์นี่น่ารักเนาะ....บ่เป็นหยังดอกครับ.....เว้าคุยนำกันไปนี่หล่ะครับหมู่เฮา......เป็นหมู่เป็นพวกกันไปครับ...อาจมีหยังให้ได้ช่วยเหลือกันในภายหน้าครับ.........อย่าไปหัวซาครูอันเถาะ....ตั้งแต่กระบี่เกิดสินามิมานี่....เลานอนบ่หลับ จนได้แขวนอู่นอนคือแบ้ทแมนนี่....(ฮา)

เอ้า.....ปลอบใจหมอจันทร์คนสวย....ผมบวกแต้มที่ 14 ให้เด้อครับ.........(ปลอบ)

Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2354 เมื่อ: ตุลาคม 27, 2011, 04:24:18 PM »

หมอจันทร์นี่น่ารักเนาะ....บ่เป็นหยังดอกครับ.....เว้าคุยนำกันไปนี่หล่ะครับหมู่เฮา......เป็นหมู่เป็นพวกกันไปครับ...อาจมีหยังให้ได้ช่วยเหลือกันในภายหน้าครับ.........อย่าไปหัวซาครูอันเถาะ....ตั้งแต่กระบี่เกิดสินามิมานี่....เลานอนบ่หลับ จนได้แขวนอู่นอนคือแบ้ทแมนนี่....(ฮา)

เอ้า.....ปลอบใจหมอจันทร์คนสวย....ผมบวกแต้มที่ 14 ให้เด้อครับ.........(ปลอบ)
Shocked งงๆ แต่กะขอบคุณค่ะ ไหว้ ไหว้ Grin Grin
หน้า: 1 ... 154 155 156 [157] 158 159 160 ... 236
  พิมพ์