๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
พฤษภาคม 03, 2024, 07:24:45 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.ยินดีต้อนรับสุภาพชนทุกท่าน กรุณาใช้คำสุภาพด้วยครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 116 117 118 [119] 120 121 122 ... 236
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: สนามยิงปืน กองร้อย ตชด.ที่ ๒๓๖ อ.เมืองนครพนม ชมรมยิงปืนกองร้อย ตชด.236 นครพนม  (อ่าน 471515 ครั้ง)
amnuaichai
Hero Member

คะแนน 154

อย่าสิ้นหวัง

« ตอบ #1770 เมื่อ: เมษายน 25, 2011, 10:22:01 PM »

สวัสดีครับเข่ามาทักทายครับผม ตอนนี่อยู่สัตหีบอีกแล่วครับ

หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #1771 เมื่อ: เมษายน 26, 2011, 09:20:08 AM »

ไหว้ ไหว้ ไหว้สวัสดีครับ ไหว้ ไหว้ ไหว้
คึดฮอดแอมไก่หลานลุงโฮเด้
คึดฮอดกะมาครับพี่เล็ก  ตอนนี้ทางกรรมการบริหารสนาม ตกลงกันว่าจะจัดการแข่งขัน  พร้อมกับเปิดสนามอย่างเป็นทางการอีกครับ  ส่วนวันเวลา ผมจะแจ้งอีกครั้งครับ  พี่เล็กมาให้ได้เด้อครับ ไหว้ ไหว้ ไหว้ ไหว้

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

ปืนขี้เมี่ยงหนึ่งกะบอก ยามมีภัย ซ่ำมีหมู่เป็นซาว

« ตอบ #1772 เมื่อ: เมษายน 26, 2011, 11:01:33 AM »

สวัสดีครับเข่ามาทักทายครับผม ตอนนี่อยู่สัตหีบอีกแล่วครับ
  ไหว้ สวัสดีคับ สัตหีบฮ้อนบ่คับ รักษาสุขภาพแหน่เด้อท่านเอ้ย  ไหว้ วันหยุดมื้อได๋ว่างกะขอเซิญมาซุมแซวกั๋นเด้อคับอยู่ 236 นครพนม คับ กำลังหม่วนขึ้นสุมื้อสุเว็นคับ คิก คิก คิก คิก

.........สามสิบลิขิตฟ้า   เจ็ดสิบเฮ็ดเอาเอง เด้อครับเด้อ .........

ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

ปืนขี้เมี่ยงหนึ่งกะบอก ยามมีภัย ซ่ำมีหมู่เป็นซาว

« ตอบ #1773 เมื่อ: เมษายน 26, 2011, 11:07:03 AM »

คิก คิก คิก คิก  พุลางคนไป๋ปัดต๋านี กับมาฮอดเฮือนแล้วบ่นอ... บ่เป๋นห่วงป๋านได๋ ได่ข่าวหว่าพกไป๋เต็มอัดต๋าศึกยุ.. คิก คิก
 ยิ้มีเลศนัยวันอาทิตย์ที่ผ่านมา.....ขอแสดงความเสียใจนำเด้อ.. คนที่เจ้าอยากพ้อหน่ามาสนามเด้ะ เจ้าผัดบ่อยู่ เสียใจนำเด้ออ้ายเอ้ย... ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย

.........สามสิบลิขิตฟ้า   เจ็ดสิบเฮ็ดเอาเอง เด้อครับเด้อ .........

ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

« ตอบ #1774 เมื่อ: เมษายน 26, 2011, 11:11:53 AM »

ไหว้ คิก คิก คิก คิก  สุมื้อนี้ผมสงสัยอยู่พุเดี๋ยว....ท่านโจคับ....ไปทางได๋นอ......ฮึหว่าล้างมือในอ่างทองคำแล้วพะนะ แบร่ เวบกะบ่ค่อยเข้ามาซุมแซวนำหมู่ ...หนุ่มภูไท..พัอหน้าเลาอยู่บ้อคับ..ถ้าพ้อบอกแหน่เด้.....คึดฮอดเด้อคับ คิก คิก แลบลิ้น คิก คิก

amnuaichai
Hero Member

คะแนน 154

อย่าสิ้นหวัง

« ตอบ #1775 เมื่อ: เมษายน 26, 2011, 01:08:28 PM »

ไหว้ สวัสดีคับ สัตหีบฮ้อนบ่คับ รักษาสุขภาพแหน่เด้อท่านเอ้ย  ไหว้ วันหยุดมื้อได๋ว่างกะขอเซิญมาซุมแซวกั๋นเด้อคับอยู่ 236 นครพนม คับ กำลังหม่วนขึ้นสุมื้อสุเว็นคับ คิก คิก คิก คิก
ขอบคุณหลายๆครับพี่ คือกันเด้อครับดูแลสุขภาพด้วย พุนล่ะครับสิ้นเดือนจะไปมุกอาจจะไหลทวนน้ำของขึ้นไปเล่นนำยุครับ ยุสัตหีบบางมื่อกะฮ้อนครับผม

lek
Moderator
Hero Member

คะแนน 1594

การแบ่งปัน ทำให้เราและคนอื่นมีความสุข

« ตอบ #1776 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 01:17:01 PM »

แข่งยิงปืนสกลยกเลิกเด้อครับ  จั้งได๋ซิแจ้งใหม่จักหยังบุ

มีความสุขแบบที่เรามีก็พอhttp://www.gunsandgames.com/smf/index.php?board=29.0  (รวมพลคนอีสาน)
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #1777 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 01:18:12 PM »

ไหว้ คิก คิก คิก คิก  สุมื้อนี้ผมสงสัยอยู่พุเดี๋ยว....ท่านโจคับ....ไปทางได๋นอ......ฮึหว่าล้างมือในอ่างทองคำแล้วพะนะ แบร่ เวบกะบ่ค่อยเข้ามาซุมแซวนำหมู่ ...หนุ่มภูไท..พัอหน้าเลาอยู่บ้อคับ..ถ้าพ้อบอกแหน่เด้.....คึดฮอดเด้อคับ คิก คิก แลบลิ้น คิก คิก
บ่พ้อจักเท่อครับ  ย้านหลงชีแล้วบ้อครับ คิก คิก คิก คิก คิก คิก
คิก คิก คิก คิก  พุลางคนไป๋ปัดต๋านี กับมาฮอดเฮือนแล้วบ่นอ... บ่เป๋นห่วงป๋านได๋ ได่ข่าวหว่าพกไป๋เต็มอัดต๋าศึกยุ.. คิก คิก
 ยิ้มีเลศนัยวันอาทิตย์ที่ผ่านมา.....ขอแสดงความเสียใจนำเด้อ.. คนที่เจ้าอยากพ้อหน่ามาสนามเด้ะ เจ้าผัดบ่อยู่ เสียใจนำเด้ออ้ายเอ้ย... ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย
จักเพิ้นพาไผ่มานำครับ   งอน งอน งอน งอน งอน งอน

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
atima-รักในหลวง
Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #1778 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 03:42:28 PM »

ไหว้ คิก คิก คิก คิก  สุมื้อนี้ผมสงสัยอยู่พุเดี๋ยว....ท่านโจคับ....ไปทางได๋นอ......ฮึหว่าล้างมือในอ่างทองคำแล้วพะนะ แบร่ เวบกะบ่ค่อยเข้ามาซุมแซวนำหมู่ ...หนุ่มภูไท..พัอหน้าเลาอยู่บ้อคับ..ถ้าพ้อบอกแหน่เด้.....คึดฮอดเด้อคับ คิก คิก แลบลิ้น คิก คิก
บ่พ้อจักเท่อครับ  ย้านหลงชีแล้วบ้อครับ คิก คิก คิก คิก คิก คิก
คิก คิก คิก คิก  พุลางคนไป๋ปัดต๋านี กับมาฮอดเฮือนแล้วบ่นอ... บ่เป๋นห่วงป๋านได๋ ได่ข่าวหว่าพกไป๋เต็มอัดต๋าศึกยุ.. คิก คิก
จักเพิ้นพาไผ่มานำครับ   งอน งอน งอน งอน งอน งอน
น่าน มีพาดพิงเด้อค่ะ คิก คิก คิก คิก กะยังว่าน้าค่ะ เอิ้นเพิ่นเป็นน้า เพิ่นอยากมานำ พามาเอาใจเวลาขอ ป.3 ใหม่ สิได้ไวๆ คิก คิก คิก คิก แต่เพิ่นสิคิดหยังนั่นบ่ฮู้นำเพิ่นเด้อค่ะ  ขำก๊าก ขำก๊าก คิดไปโลดถ่าบ่เมื่อย  ขำก๊าก ขำก๊าก
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #1779 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 03:45:19 PM »

น่าน มีพาดพิงเด้อค่ะ คิก คิก คิก คิก กะยังว่าน้าค่ะ เอิ้นเพิ่นเป็นน้า เพิ่นอยากมานำ พามาเอาใจเวลาขอ ป.3 ใหม่ สิได้ไวๆ คิก คิก คิก คิก แต่เพิ่นสิคิดหยังนั่นบ่ฮู้นำเพิ่นเด้อค่ะ  ขำก๊าก ขำก๊าก คิดไปโลดถ่าบ่เมื่อย  ขำก๊าก ขำก๊าก

คิดซือๆ เพิ่นมะสิเมื่อย  บ่แมนแล่น 100 เมตร

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
atima-รักในหลวง
Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #1780 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 04:45:09 PM »

คิดซือๆ เพิ่นมะสิเมื่อย  บ่แมนแล่น 100 เมตร
กะคิดไปผู้เดียวนี่แหม่ะค่ะ กะเมื่อยผู้เดียวแหล่ะ ผู้อื่นบ่ได้คิดนำ ขำก๊าก ขำก๊าก
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #1781 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 08:20:22 PM »

[/quote
กะคิดไปผู้เดียวนี่แหม่ะค่ะ กะเมื่อยผู้เดียวแหล่ะ ผู้อื่นบ่ได้คิดนำ ขำก๊าก ขำก๊าก
แม้นบ่น้อ Grin Grin Grin Grin Grin

คมขวาน รักในหลวง
"จากดินแดนที่ราบสูงแห่งใบขวาน ข้ามแม่น้ำ ข้ามทะเล(ถ้านั่งเครื่อง) ข้ามภูเขา สู่ดินแดนแห่งด้ามขวาน "
Hero Member

คะแนน 1830

ดนตรี คืออาภรณ์ของปราชญ์

« ตอบ #1782 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 08:23:33 PM »

หวัดดีคับ หนุ่มภูไท
กินเข่าแลงแล้ว บ่  มาเด้อนังจิบไวน์นำกัน

คลิ๊ก ทริปจักรยาน   "บินเดี่ยว ทางไกล ตามใจฝัน"     ลูกอิสาน พลัดถิ่น  จากแดนดิน  "ไหปลาแดก"  เร่ร่อน รอนแรม เดินทางดั้นด้น  มาสู่  "โคนต้นสะตอ"
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #1783 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 08:25:19 PM »

ไหว้ คิก คิก คิก คิก  สุมื้อนี้ผมสงสัยอยู่พุเดี๋ยว....ท่านโจคับ....ไปทางได๋นอ......ฮึหว่าล้างมือในอ่างทองคำแล้วพะนะ แบร่ เวบกะบ่ค่อยเข้ามาซุมแซวนำหมู่ ...หนุ่มภูไท..พัอหน้าเลาอยู่บ้อคับ..ถ้าพ้อบอกแหน่เด้.....คึดฮอดเด้อคับ คิก คิก แลบลิ้น คิก คิก
บ่พ้อจักเท่อครับ  ย้านหลงชีแล้วบ้อครับ คิก คิก คิก คิก คิก คิก
คิก คิก คิก คิก  พุลางคนไป๋ปัดต๋านี กับมาฮอดเฮือนแล้วบ่นอ... บ่เป๋นห่วงป๋านได๋ ได่ข่าวหว่าพกไป๋เต็มอัดต๋าศึกยุ.. คิก คิก
จักเพิ้นพาไผ่มานำครับ   งอน งอน งอน งอน งอน งอน
น่าน มีพาดพิงเด้อค่ะ คิก คิก คิก คิก กะยังว่าน้าค่ะ เอิ้นเพิ่นเป็นน้า เพิ่นอยากมานำ พามาเอาใจเวลาขอ ป.3 ใหม่ สิได้ไวๆ คิก คิก คิก คิก แต่เพิ่นสิคิดหยังนั่นบ่ฮู้นำเพิ่นเด้อค่ะ  ขำก๊าก ขำก๊าก คิดไปโลดถ่าบ่เมื่อย  ขำก๊าก ขำก๊าก
พาดพิงละเนาะ  มีผู่คุ้มกันมานำว่านิ

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #1784 เมื่อ: เมษายน 27, 2011, 08:27:30 PM »

หวัดดีคับ หนุ่มภูไท
กินเข่าแลงแล้ว บ่  มาเด้อนังจิบไวน์นำกัน
สวัสดีครับพี่ เรียบร้อยแล้วครับ ค่ำมาฟ้าวพาลูกกินข้าวแลง  อยู่บ้านนอก ไว้ใจเรื่องฟืนไฟบ่ได้  สุนัขเยี่ยวรดเสาไฟฟ้า ไฟกะดับแล้วครับ  เหล้ายาทานัง เคร่องดองของเมา ผมเซามา ย่างปีที่หกแล้วครับพี่

หน้า: 1 ... 116 117 118 [119] 120 121 122 ... 236
  พิมพ์