๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
พฤษภาคม 06, 2024, 04:11:53 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18 ... 34
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: แจ้งข่าวสมาชิกเรื่องราคากระสุนซุแนวในเขตอีสานบ้านเฮา  (อ่าน 119091 ครั้ง)
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #210 เมื่อ: พฤศจิกายน 18, 2010, 05:30:34 PM »

เอามายิงกับปืนผมลองเบิ่งเด้อครับ ยิงเดิมพันเอาปืนกันโลดกะได่ คิก คิก

Air Arms S410 Xtra Fac .22 Long range 90m
  คันผู้ใด๋ได้ผมขอปืน รางวัลนั่นเด้อคับ ได้พนันส่ำได้มาฟรี ผมขอซะ
ยังบ่มีปืนนำเพินจั๊กบอก อยู่บ้านแม่เอาไปถิ่มในไฮ่ รถไถเหยียบจ้อย หัวเราะร่าน้ำตาริน

เอาบ่ปืนแก๊ป คิก คิก

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
***@แอ๋ว@***
Sr. Member

คะแนน 72

« ตอบ #211 เมื่อ: พฤศจิกายน 18, 2010, 07:44:58 PM »

เอามายิงกับปืนผมลองเบิ่งเด้อครับ ยิงเดิมพันเอาปืนกันโลดกะได่ คิก คิก

Air Arms S410 Xtra Fac .22 Long range 90m
  คันผู้ใด๋ได้ผมขอปืน รางวัลนั่นเด้อคับ ได้พนันส่ำได้มาฟรี ผมขอซะ
ยังบ่มีปืนนำเพินจั๊กบอก อยู่บ้านแม่เอาไปถิ่มในไฮ่ รถไถเหยียบจ้อย หัวเราะร่าน้ำตาริน

ปืนแก๊ปเฮ็ดเองเป็นยุคับ  แต่ปืน อิมพอต เฮ็ดบ่เป็นคับ 
ผู้เถ่าอยู่บ้านกะอยากได้ลูกกรดไว้เฝ่าไฮ่(ลูกซองยิงบ่ไวแล้ว) ผมถามว่า มีเงินถ่อได้อยากได้ปืน
เพิ่นว่า หมื่นห้า ผมเลยบอกว่า   เซาๆ  หนังกะติ๊กนั่นพอไค ใช้ไปก่อน

กูรักควายไทย
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #212 เมื่อ: พฤศจิกายน 19, 2010, 08:34:50 AM »

บอกซ้าโพดเนาะ  หว่างเดือนก่อนมีคนบ้านโคกกอกทางไปเลิงนกแทด...โอ๊ะ..เลิงนกทามาถามขายให้น้องซายผม หมื่นสอง(ลูกกรดซีแซด452)
น้องซายผมมันมีหลายบอกแล้วเลยพาคนอื่นไปซื้อ  ถ้าบอกกั่วนี่ได้ของดีราคาถืกไปไซ้แล้วปืนสภาพยังงามๆอยู่เลย

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
พ่อบักเขตต์...รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 92

« ตอบ #213 เมื่อ: พฤศจิกายน 19, 2010, 10:04:47 AM »

ปืนแก๊ปเฮ็ดเองเป็นยุคับ  แต่ปืน อิมพอต เฮ็ดบ่เป็นคับ 
ผู้เถ่าอยู่บ้านกะอยากได้ลูกกรดไว้เฝ่าไฮ่(ลูกซองยิงบ่ไวแล้ว) ผมถามว่า มีเงินถ่อได้อยากได้ปืน
เพิ่นว่า หมื่นห้า ผมเลยบอกว่า   เซาๆ  หนังกะติ๊กนั่นพอไค ใช้ไปก่อน
           ผมเอาเด้อ ใหญ่ปืนแก๊ป เก่าๆ  หลายงามๆ  เอาไว้ เบิ่ง  หาบ่มีแล้วบ้านผม  ...ขออย่างเดียว   ขอฟรี ครับ  อิอิอิอิ

ฮักลูกฮักเมีย.....เหลือใจกิ๊ก ผู้อื่น..........

Uploaded with ImageShack.us
คนตรวจรถ
ดีชั่วอยู่ที่ตัวทำ สูงต่ำอยู่ที่ทำตัว
Full Member

คะแนน 23

« ตอบ #214 เมื่อ: พฤศจิกายน 19, 2010, 10:19:32 AM »

เดี๋ยวสิพีเอ็มไปบอกซื่อฮ้านครับ  ถ้ายิงได้บ่ดีส่ำสองยี่ห้อนั่นเอามาขายให้ผมโลดสองหมื่นสี่  ปีกลายผมได้ อันชูตส์ 1422 มาลูกเลื่อนแมทช์ 54 คือกันนี่หล่ะ
เจ็ดพัน+เลี้ยงเหล้าเมาหนึ่ง เยี่ยม
ไหว้ ไหว้ขอบคุณหลายครับอาจารย์  หลงรักมื้อวานไปลองมาแล้วครับลูกอีเล่ย์ sport ลอง 5 นัด อยู่หม่องเฮ็ดงานจะของนั่นละครับ
ยืนแอ่นแท้แน่คือจั๋งนักกีฬาเขาลองเบิ่ง ระยะ 25 เมตร เป้าเขียนเอา เล็งเอาสูนทาบกับจุดที่จะของเขียนไว้ ยิงไปปืนบ่ติงเลยครับว่าแม่นยิงปืนอัดลม ตาเหลียวเบิ่งเป้ากะบ่เห็น ให้ลูกน้องแล่นไปเบิ่ง มันบอกว่าบ่เข้าเลยครับ เอ๋า ตกใจ กินสูงไป 3 นิ้ว ซ้ายขัวตรงเป๊ะ ลองใหม่เบิ่งอีก
ขึ้นสูงคือเก่า หัวเราะร่าน้ำตารินเพิ่งสิคิดพ่อปืนแนวนี่เขาเล็งนั่งแท่น เอาใหม่เข้ากลางเป๊ะ Grinลองอีก2นัดกะเป๊ะคือเก่า บาดนี่ 452 เหงาคักๆ ยิ้มีเลศนัย

ขอเป็นข้าในพระบาท ทุกชาติไป
หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #215 เมื่อ: พฤศจิกายน 19, 2010, 08:04:40 PM »

เดี๋ยวสิพีเอ็มไปบอกซื่อฮ้านครับ  ถ้ายิงได้บ่ดีส่ำสองยี่ห้อนั่นเอามาขายให้ผมโลดสองหมื่นสี่  ปีกลายผมได้ อันชูตส์ 1422 มาลูกเลื่อนแมทช์ 54 คือกันนี่หล่ะ
เจ็ดพัน+เลี้ยงเหล้าเมาหนึ่ง เยี่ยม
ไหว้ ไหว้ขอบคุณหลายครับอาจารย์  หลงรักมื้อวานไปลองมาแล้วครับลูกอีเล่ย์ sport ลอง 5 นัด อยู่หม่องเฮ็ดงานจะของนั่นละครับ
ยืนแอ่นแท้แน่คือจั๋งนักกีฬาเขาลองเบิ่ง ระยะ 25 เมตร เป้าเขียนเอา เล็งเอาสูนทาบกับจุดที่จะของเขียนไว้ ยิงไปปืนบ่ติงเลยครับว่าแม่นยิงปืนอัดลม ตาเหลียวเบิ่งเป้ากะบ่เห็น ให้ลูกน้องแล่นไปเบิ่ง มันบอกว่าบ่เข้าเลยครับ เอ๋า ตกใจ กินสูงไป 3 นิ้ว ซ้ายขัวตรงเป๊ะ ลองใหม่เบิ่งอีก
ขึ้นสูงคือเก่า หัวเราะร่าน้ำตารินเพิ่งสิคิดพ่อปืนแนวนี่เขาเล็งนั่งแท่น เอาใหม่เข้ากลางเป๊ะ Grinลองอีก2นัดกะเป๊ะคือเก่า บาดนี่ 452 เหงาคักๆ ยิ้มีเลศนัย
บ่อยากให้มันเหงากะเอามาให้ผมครับ คิก คิก คิก คิก คิก คิก ไหว้ ไหว้ ไหว้ ไหว้

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #216 เมื่อ: พฤศจิกายน 19, 2010, 08:09:48 PM »

ปืนที่ยิงแม่นๆ  ยิงบ่ม่วนดอก  ยิงเข่าแตหม่องเก่า 

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #217 เมื่อ: พฤศจิกายน 20, 2010, 09:32:07 AM »

ตกใจ

พ่อบักเขตต์...รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 92

« ตอบ #218 เมื่อ: พฤศจิกายน 20, 2010, 09:40:33 AM »

ปืนที่ยิงแม่นๆ  ยิงบ่ม่วนดอก  ยิงเข่าแตหม่องเก่า 

แมนพี่  ยิง บ่ม่วนดอก   อิอิอิอิ  บ่เห็นหลาย ฮอย    ปืนผมปานข้าวตอก   ...ยิงลูกกด  ออกปานลูกปลาย

ฮักลูกฮักเมีย.....เหลือใจกิ๊ก ผู้อื่น..........

Uploaded with ImageShack.us
หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #219 เมื่อ: พฤศจิกายน 20, 2010, 11:54:16 AM »

แม้นอ้ายบ่ได้ลุ้น  ยิงบาดได่กะซ้ำแต่ฮอยเก่า  มาเอาเรย์ 597 ผมพี้  ยิงบาดได่ได้ลุ้นมันสิถืกเป้าอยู่บ้อ

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
คนตรวจรถ
ดีชั่วอยู่ที่ตัวทำ สูงต่ำอยู่ที่ทำตัว
Full Member

คะแนน 23

« ตอบ #220 เมื่อ: พฤศจิกายน 23, 2010, 09:54:01 AM »

แม้นอ้ายบ่ได้ลุ้น  ยิงบาดได่กะซ้ำแต่ฮอยเก่า  มาเอาเรย์ 597 ผมพี้  ยิงบาดได่ได้ลุ้นมันสิถืกเป้าอยู่บ้อ
ไหว้สวัสดีครับอ้าย ซ่ำบายดีบ่อ   บ่แมนมันเลือกลูกซื่อๆบ่ครับ คือจั่ง เออร์ม่าของลูกน้องกระบอกหนึ่งเลือกลูกยิงบักขนาด
ยิงได้แค่ 2 ยี่ฮ่อ คือ เรมิงตันกล่องเขียวกับอีเล่ย์ sprot หัวเราะร่าน้ำตาริน ลูกยี่ฮ่ออื่นยิงไปขัดลำไป ยิงเรมิงตันลูกถึกๆป้อนลูกดีขนาดแต่ว่ากลุ่มโดดปานว่ากบ ยิงของอีเลย์ไคแหน่กลุ่มแน่นป้อนดี เลยใซ้แต่อีเลย์   บัดเออร์ม่าของผมยิงได้ทุกยี่ฮ่อบ่มีขัดลำ กลุ่มพอได้ทุกยี่ฮ่อ หลงรัก

ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #221 เมื่อ: พฤศจิกายน 23, 2010, 09:58:33 AM »

โอ้ย....ปืนแนวนี่เอาไปถิ่มโลด   ถ้าบ่มี เรมิงตันกล่องเขียวกับอีเล่ย์ sprot   มันสิสู้กับสากกะเบือได้จิ 

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

คนตรวจรถ
Full Member

คะแนน 23

« ตอบ #222 เมื่อ: พฤศจิกายน 23, 2010, 10:08:26 AM »

โอ้ย....ปืนแนวนี่เอาไปถิ่มโลด   ถ้าบ่มี เรมิงตันกล่องเขียวกับอีเล่ย์ sprot   มันสิสู้กับสากกะเบือได้จิ 
ขำก๊าก ขำก๊ากกะว่าจั่งซั่นอยู่ครับอาจารย์ ตะก่อนหมอนี่ยิงเล่นดะ เดี่ยวนี่ยิงอย่างประหยัด คิก คิกย่อนว่าลูกอีเล่ย์เหมิด
ฮ้านปืนแถวใกล้ๆยังบ่ทันได้เอามา  คิก คิก

ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #223 เมื่อ: พฤศจิกายน 23, 2010, 10:15:16 AM »

cz 452 ลูกถืกๆมันแห่งมักเด้อ ยิงได้เบิ้ดมื้อ

คนตรวจรถ
Full Member

คะแนน 23

« ตอบ #224 เมื่อ: พฤศจิกายน 23, 2010, 10:39:16 AM »

cz 452 ลูกถืกๆมันแห่งมักเด้อ ยิงได้เบิ้ดมื้อ
แมนครับอาจารย์ ผมกะเลยจ่งไว้แต่ 452 กับคริกโก้ สิ้นปี กะสิรับ 455 มาอยู่นำ อีก น้ำลายหก

หน้า: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18 ... 34
  พิมพ์