๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
พฤษภาคม 03, 2024, 08:38:05 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 171 172 173 [174] 175 176 177 ... 199
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: ขอเป็นสมาชิกด้วยคนครับ บ่าวแป่่  (อ่าน 288595 ครั้ง)
sak เมืองแป้
Hero Member

คะแนน 145

« ตอบ #2595 เมื่อ: ตุลาคม 12, 2011, 08:15:38 PM »

วันนี้แดดดีขนาด  นกฮ้องจิบๆ  ไก่ขันเอกๆ  เริ่มข้าวหนาวละ Grin
ขาดเป็ด กับห่านโตย ขำก๊าก ขำก๊าก อ้อ งัวแหม ขำก๊าก

อบต.แม่ทราย 111 หมู่ 1 อ.ร้องกวาง จ.แพร่ 54140

08 357ุ6 4010(Dtac)
ธนาคารทหารไทย ออมทรัพย์ เลขบัญชี
เขรางค์-รักในหลวง
.........สะบายดี.........
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 801

« ตอบ #2596 เมื่อ: ตุลาคม 12, 2011, 11:30:51 PM »

วันนี้ผมมีเรื่องรบก๋วนถามหมู่อ้ายน้อยครับเรื่องลูกซองเบลเยี่ยม  ไหว้   พอดีวันนี้ไปแอ่วหาลุง มีหมู่ลูกน้องป่อเลี้ยงไม้เอาปื๋นลูกซองมาหื้อลุงผมผ่อยะขายหื้อหกปันห้า  ผมกะแป๋งนั่งฟังเปิ้นหั้น เปิ้นว่าของนอกเบลเยี่ยม  เยี่ยมสภาพเก่า แต่ถ้ายะบะได้เก็บถ้ายะเอาอังฝนไว้สนิมเปิ้อ บู่  หยิบมาหื้อลุงผมผ่อ เปิ้นว่ามีแกะตึงเสือ ตึงมงกุฎ โคนเหลี่ยมพร้อม  ผมก๋ำมาแยง  โฮะของนอกแต้   นอกบ้านผมไปน้อย  คิก คิก ลำกล้องบะบอกอะหยังซักอย่าง ตั้งแต่รังเพลิงไปตังในเต้ากันซุ้ยลุ้ย เสือผ่อยังอีเห็น       ลูกซองเบลเยี่ยมรุ่นตี้หมู่รุ่นปู่รุ่นตาเปาะตังค์กั๋นไปซื้อตี๋กรุงเตปตี๋ว่าซื้อสิบแถมหนึ่ง มะเดี่ยวแถวบ้านผมเหลื่ออยู่บะกี่บอก ส่วนมากเป็นใบผีต๋ายหมด  แต่หันฮั้นบอกอย่างงาม ขนาดทองยังบะหลุดเตื่อเลยครับ อยู่กับป่อเปื่อนผมแต่เป็นใบผีต๋าย   เข้าเรื่องขายปื๋นต่อครับมันมีเรื่องตลกอยู่ครับ  คนตี๋เอามาขายเปิ้นมายะก๋านแถวบ้านผมเป็นคนต่างจังหวัด เปิ้นบะฮู้ว่าลุงผมเป็นสล่าปื๋นเก่า แถวบ้านผมคนสมัยก่อนเขาฮู้หมดละครับว่าเป็นแหล่งOTOP   ลุงผมเลยถามอ้ายปี้ตี๋ยะมาขายปื๋นว่า สล่าบ้านไหนหยังมายะแคะบะใจ๋ ผมยะยังงามเหลือนี้แหม กล้องยะเอากี่เหลี่ยม  เสือยะเอาท่าหยังกะแกะได้  ตกใจหน้าซีด อ้ายปี๋นั้นเลยหน้าเหลือสองนิ้วเลยกะครับ  ตกใจ เปิ้นกะเลยว่าผมกะบะฮู้ผมกะเอาต่อเปิ้นมาแหมกำ   ผมเลยอยากถามหมู่อ้ายๆว่าปืนของเบลเยี่ยม เขาหยังมาเซาะหาแล้วก็เอาปืนอื่นมายะหื้อเหมือน กั๋นบะใจ๋ครับ  แล้วราคาต่อนนี้เขาเล่นกั๋นอยู่สักเต้าใดครับถ้าสภาพดีๆ  ยิ้มีเลศนัย ไหว้

http://www.gunsandgames.com/smf/index.php?topic=98831.msg3226140#msg3226140

...ไม้ใหญ่จะยืนต้านแรงช้างสารอยู่ได้   ก็ด้วยรากแข็งแรงที่หยั่งลึกลงในดิน...
nef รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 77

« ตอบ #2597 เมื่อ: ตุลาคม 13, 2011, 01:00:39 AM »

สตีเว่นบอกนี้งามแต้ครับ ผมชอบสตีเว่นอยู่อย่างมันเล็งง่ายดีครับ จ้อมดีตวย    แล้วตกลงปื๋นตี๋เขาฮ้องว่าเบลเยี่ยมนี้ เขาฮ้องต๋ามจื่อประเทศที่ผลิตแม่นก็ครับหยังของป่อเปื่อนผมมันมีว่าผลิตมาจากเบลเยี่ยม ของสตีเว่น นี้ไอ้กันแม่นก็ครับ ส่วนเสือนี้สล่าเปิ้นยะมาตามสมัยนิยมแม่นก็ครับอ้าย  หยั่งของลุงผมเป็นของสตีเว่นกะบ่อมีเสือ ขนาดไบคาลผมยังมีมงกุฎ ดีบ่แกะเสือใส่มาหื้อตวย คิก คิก ผมอ่านปะะกะทู้หนึ่งครับ เปิ้นบอกว่าถ้าเป็นปื๋นลูกซองมะเก่าตี่ผลิตในเบลเยี่ยมสภาพดี ราคาขาย เป็นสองหมื่นปุ้นนะครับ ถ้าผมอ่านบะผิด  บะได้ละหยังงี้ต้องเคียวด่วน ยิ้มีเลศนัย คิก คิก
Hero Member

คะแนน 77

« ตอบ #2598 เมื่อ: ตุลาคม 13, 2011, 11:44:51 AM »

วันนี้แดดดีขนาด  นกฮ้องจิบๆ  ไก่ขันเอกๆ  เริ่มข้าวหนาวละ Grin
ขาดเป็ด กับห่านโตย ขำก๊าก ขำก๊าก อ้อ งัวแหม ขำก๊าก
คิก คิกช่วงนี้ปี่สักได้เข้าสนามผ่องก็ครับ Cheesy
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 801

« ตอบ #2599 เมื่อ: ตุลาคม 13, 2011, 01:06:48 PM »

สตีเว่นบอกนี้งามแต้ครับ ผมชอบสตีเว่นอยู่อย่างมันเล็งง่ายดีครับ จ้อมดีตวย    แล้วตกลงปื๋นตี๋เขาฮ้องว่าเบลเยี่ยมนี้ เขาฮ้องต๋ามจื่อประเทศที่ผลิตแม่นก็ครับหยังของป่อเปื่อนผมมันมีว่าผลิตมาจากเบลเยี่ยม ของสตีเว่น นี้ไอ้กันแม่นก็ครับ ส่วนเสือนี้สล่าเปิ้นยะมาตามสมัยนิยมแม่นก็ครับอ้าย  หยั่งของลุงผมเป็นของสตีเว่นกะบ่อมีเสือ ขนาดไบคาลผมยังมีมงกุฎ ดีบ่แกะเสือใส่มาหื้อตวย คิก คิก ผมอ่านปะะกะทู้หนึ่งครับ เปิ้นบอกว่าถ้าเป็นปื๋นลูกซองมะเก่าตี่ผลิตในเบลเยี่ยมสภาพดี ราคาขาย เป็นสองหมื่นปุ้นนะครับ ถ้าผมอ่านบะผิด  บะได้ละหยังงี้ต้องเคียวด่วน ยิ้มีเลศนัย คิก คิก

หระวังมันยันตากหงายเน้อ

ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

...ไม้ใหญ่จะยืนต้านแรงช้างสารอยู่ได้   ก็ด้วยรากแข็งแรงที่หยั่งลึกลงในดิน...
Hero Member

คะแนน 77

« ตอบ #2600 เมื่อ: ตุลาคม 13, 2011, 04:31:53 PM »

สตีเว่นบอกนี้งามแต้ครับ ผมชอบสตีเว่นอยู่อย่างมันเล็งง่ายดีครับ จ้อมดีตวย    แล้วตกลงปื๋นตี๋เขาฮ้องว่าเบลเยี่ยมนี้ เขาฮ้องต๋ามจื่อประเทศที่ผลิตแม่นก็ครับหยังของป่อเปื่อนผมมันมีว่าผลิตมาจากเบลเยี่ยม ของสตีเว่น นี้ไอ้กันแม่นก็ครับ ส่วนเสือนี้สล่าเปิ้นยะมาตามสมัยนิยมแม่นก็ครับอ้าย  หยั่งของลุงผมเป็นของสตีเว่นกะบ่อมีเสือ ขนาดไบคาลผมยังมีมงกุฎ ดีบ่แกะเสือใส่มาหื้อตวย คิก คิก ผมอ่านปะะกะทู้หนึ่งครับ เปิ้นบอกว่าถ้าเป็นปื๋นลูกซองมะเก่าตี่ผลิตในเบลเยี่ยมสภาพดี ราคาขาย เป็นสองหมื่นปุ้นนะครับ ถ้าผมอ่านบะผิด  บะได้ละหยังงี้ต้องเคียวด่วน ยิ้มีเลศนัย คิก คิก

หระวังมันยันตากหงายเน้อ

ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก
อ้ายขางเตือนจ้าไปละครับ  นั่งย่องเคาะตั่งปอดไปแล้วเรียบร้อยละครับ คิก คิก 
Hero Member

คะแนน 145

« ตอบ #2601 เมื่อ: ตุลาคม 13, 2011, 09:49:53 PM »

อ๋อย อ๋อยขะ ใจ๋ น้ำ จะ ท่วม ดัง ขางศรี แล้ว เศร้า เศร้าศปภ.สั่งอพยพ หัวเราะร่าน้ำตาริน

http://www.gun.in.th/2010/index.php?topic=54984.0

อบต.แม่ทราย 111 หมู่ 1 อ.ร้องกวาง จ.แพร่ 54140

ธนาคารทหารไทย ออมทรัพย์ เลขบัญชี
Hero Member

คะแนน 77

« ตอบ #2602 เมื่อ: ตุลาคม 13, 2011, 11:15:35 PM »

อ้ายขางเป็นยังใดก็ส่งข่าวตวยเด้อครับ  Grin 
ลุงคำตื้อ
เมตตาธรรม ค้ำจุนโลก
Sr. Member

คะแนน 62

ศีล สมาธิ ปัญญา

« ตอบ #2603 เมื่อ: ตุลาคม 14, 2011, 11:13:56 AM »

เศร้า น้ำท่วมบ้าน น้องขางค์ก่ะ  ตกใจ

ผิดหนึ่งพึงจดจำไว้     ในสมอง
เร่งระวังผิดสอง          ภายหน้า
สามผิดเร่งตรึกตรอง  จงหนัก เพื่อนเอย
ถึงสี่อีกทีห้า              หกซ้ำอภัยไฉน
Hero Member

คะแนน 145

« ตอบ #2604 เมื่อ: ตุลาคม 14, 2011, 11:32:45 AM »

ปิ๊ก บ้าน บ่ ได้ ติด เง็ก ที่ รังสิต

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 801

« ตอบ #2605 เมื่อ: ตุลาคม 14, 2011, 11:24:33 PM »

อ๋อย อ๋อยขะ ใจ๋ น้ำ จะ ท่วม ดัง ขางศรี แล้ว เศร้า เศร้าศปภ.สั่งอพยพ หัวเราะร่าน้ำตาริน

http://www.gun.in.th/2010/index.php?topic=54984.0

อ้ายขางเป็นยังใดก็ส่งข่าวตวยเด้อครับ  Grin 

เศร้า น้ำท่วมบ้าน น้องขางค์ก่ะ  ตกใจ

ไหว้ ขอบคุณตี้เป๋นห่วงครับ

เกื๋อบบ่ดีเหมือนกั๋นครับตะวา   ปอมีข่าวจะอี้ออกมา   กู้คนฟั่งเอารถหนีไปจอดตี้สูงหมด   วุ่นวายขนาด

เช็คข่าวกั๋นไปๆมาๆ   เป๋นว่า   คนบ่ได้เยี๊ยะก๋ารออกข่าว   แต่คนตี้เปิ้นเยี๊ยะก๋ารแต้ๆ   เปิ้นยืนยันว่าเอาอยู่ เอาอยู่   แต่บ่มี๋เวลาออกมาหื้อข่าวครับ

Hero Member

คะแนน 77

« ตอบ #2606 เมื่อ: ตุลาคม 15, 2011, 12:01:42 AM »

เกื๋อบบ่ดีเหมือนกั๋นครับตะวา   ปอมีข่าวจะอี้ออกมา   กู้คนฟั่งเอารถหนีไปจอดตี้สูงหมด   วุ่นวายขนาด

เช็คข่าวกั๋นไปๆมาๆ   เป๋นว่า   คนบ่ได้เยี๊ยะก๋ารออกข่าว   แต่คนตี้เปิ้นเยี๊ยะก๋ารแต้ๆ   เปิ้นยืนยันว่าเอาอยู่ เอาอยู่   แต่บ่มี๋เวลาออกมาหื้อข่าวครับ
นั้นเตอะประเทศไทย วันนี้กะหันออกข่าว ว่าใส่กั๋นหัวหลักปั่กคิด บู่ คิก คิก
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 801

« ตอบ #2607 เมื่อ: ตุลาคม 15, 2011, 03:00:35 PM »

นั้นเตอะประเทศไทย วันนี้กะหันออกข่าว ว่าใส่กั๋นหัวหลักปั่กคิด บู่ คิก คิก

บ่ฮู้จะ  เศร้า ก่อว่า  บู่ หรือว่า  ยี๊ อี้ดีครับ

Hero Member

คะแนน 77

« ตอบ #2608 เมื่อ: ตุลาคม 15, 2011, 05:05:17 PM »

บ่ฮู้จะ  เศร้า ก่อว่า  บู่ หรือว่า  ยี๊ อี้ดีครับ
เอารวมกั๋นไปหมดนั้นเนาะครับ คิก คิก
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 801

« ตอบ #2609 เมื่อ: ตุลาคม 15, 2011, 05:09:35 PM »

หัวเราะร่าน้ำตาริน แก๋งโฮ๊ะเลยอี้

หน้า: 1 ... 171 172 173 [174] 175 176 177 ... 199
  พิมพ์