๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
พฤษภาคม 02, 2024, 09:24:27 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 180 181 182 [183] 184 185 186 ... 312
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: รวมพล คนแคมของ ..... เด้อ  (อ่าน 490560 ครั้ง)
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #2730 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 03:01:31 PM »

เหมิดหลายปานได๋หมอ  เฮาสิได้หารใส่ซองถืก คิก คิก

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
wut_highways
สถานการณ์สร้างวีรบุรุษ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 797

« ตอบ #2731 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 03:04:33 PM »

คะเจ้าเคยทำงานบริษัทนั้นท่อนั้นล่ะอาว
วิศวกรที่มาเฮ็ดอยู่นี่ คนคุมงานกะระดับ ป.โทเด้อครับ..... คุมผัวกะเก่ง อิอิ

แม่นอยู่บ่ครับ คุมผัวเก่งอีหลีอยู่ติ  คิก คิก
ดีอยู่ตั๊วครับ เคยเฮ็ดงาน K-tech แถมอยู่แผนก Finishing แสดงว่าฝีมือดีไซ้ได้ครับ คั่นบ่ยืมเสื้อหมู่มาใส่  เยี่ยม
เลาบ่ได้ยืมครับ ฝีมืออีหลีครับตู้นี่ (ทังที่ผมบ่ฮู้หว่าแผนกนี่มันเฮ็ดหยัง ฟังเบิ่งซงๆสิเป็นฝ่ายเก็บ ฝ่ายตรวจสอบเนาะ)
กะขอบคุณอาววุฒิครับที่แนะนำหลังคา BK เมทัลชีท ลอนสเปน ...แล้วกะแขนค้ำบานกระทุ้ง มื่ออื่นสิไปหาซื้อครับ
งาน finishing ในภาษาซ่างก่อสร้าง หมายถึงงานตกแต่งทุกอย่างครับ อาจรวมไปถึงงานเฟอร์นิเจอร์ไม้นำครับ หาของยากหลายกะสละเวลาจักมื้อมาซื้ออยู่ขอนแจ่นครับ บ่ฮูว่าดูโฮมขอนแจ่นเปิดหรือยังคั่นเปิดแล้วของหลายเป็นตาหน่ายครับ ผมเห็นขึ้นป้ายโฆษณากับป้ายรับสมัครพนักงงานแล้ว เยี่ยม

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #2732 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 03:14:47 PM »

เหมิดหลายปานได๋หมอ  เฮาสิได้หารใส่ซองถืก คิก คิก
3,500,000.00บาท ยังบ่แล้วเลยหมอ

[/quote]
งาน finishing ในภาษาซ่างก่อสร้าง หมายถึงงานตกแต่งทุกอย่างครับ อาจรวมไปถึงงานเฟอร์นิเจอร์ไม้นำครับ หาของยากหลายกะสละเวลาจักมื้อมาซื้ออยู่ขอนแจ่นครับ บ่ฮูว่าดูโฮมขอนแจ่นเปิดหรือยังคั่นเปิดแล้วของหลายเป็นตาหน่ายครับ ผมเห็นขึ้นป้ายโฆษณากับป้ายรับสมัครพนักงงานแล้ว เยี่ยม
[/quote]ควมฮู้ใหม่ครับ ขอบคุณ
คือสิบ่ได้ไปดอกครับขอนแจ่น  บ่คือตอนเป็นหัวหน้าหน่วย AIA แล่นพาลูกน้องไปสอบใบขายประกันอยู่ร.ร.มัธยม
ขอนแก่นวิทฯ ที่บ้านเป็ด ซุอาทิตย์  ตอนนี้อย่างหลายกะอุดรครับ หานำโกลบอลแขนค้ำจักสิมีบ่มี
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #2733 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 03:16:19 PM »

สามล้านห้ายังบ่แล้ว  ถ้ารวมค่าเหล่าขาวเข้าไปนำสงสัยสิเป็นสี่ล้านพอดี  วัสดุมันแพงเนาะหมอซุมื้อหนิ  ทำใจๆ

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #2734 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 03:23:44 PM »

สามล้านห้ายังบ่แล้ว  ถ้ารวมค่าเหล่าขาวเข้าไปนำสงสัยสิเป็นสี่ล้านพอดี  วัสดุมันแพงเนาะหมอซุมื้อหนิ  ทำใจๆ
วัสดุแพง ค่าซ่าง กะแพง ไม้กะแพง ฮอดขี้หินแห่ กะแพง
ค่าเหล้าบ่ส่ำได๋ดอก กินบ่หลาย มันหลายนำค่าน้ามมัน แล่นซื้อของเอง นี่กะคักยุ

ขอโตเด้อครับ สิสอนพิเศษภาษาไทยเด็กน้อย ซุมอ่านบ่ออก เขียนบ่ได้
ดาวโหลดเอาหนังสือ มานีมานะ ป.1-ป.6 สมัยเก่า มาสอนแจกลูก ผ่านโปรเจ็กเตอร์
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2735 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 04:28:04 PM »

วัสดุแพง ค่าซ่าง กะแพง ไม้กะแพง ฮอดขี้หินแห่ กะแพง
ค่าเหล้าบ่ส่ำได๋ดอก กินบ่หลาย มันหลายนำค่าน้ามมัน แล่นซื้อของเอง นี่กะคักยุ

ขอโตเด้อครับ สิสอนพิเศษภาษาไทยเด็กน้อย ซุมอ่านบ่ออก เขียนบ่ได้
ดาวโหลดเอาหนังสือ มานีมานะ ป.1-ป.6 สมัยเก่า มาสอนแจกลูก ผ่านโปรเจ็กเตอร์

6ล้านพุ่นหละเฮือนเจ้า จังสิได้ขึ่นนอน

ครูแหงลอกทดสอบ เด็ก ป.6 เบิ่งแนเด้อ มันพากันฮ้องเพลงซาตทุกเซ้าตอนเข่าแถว  ให่มันเขียนเพลงซาตเบิ่ง มันสิเขียนถืกบ่ ถ่าเขียนถืกเขียนครบทุกโต แสดงว่าโรงเรียนเจ้าสอนเด็กน้อยอ่านออกเขียนได้  ถ่าเขียนบ่ถืก ยุบถิ่มโลดโรงเรียนเจ้า

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2736 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 04:30:07 PM »

ศาลาวัดครูแหง มุงหลังคาบ่ทันได้แล้ว ติดแอร์เรียบร้อย  สงสสัยห้องนั่นสิแมนห้องพิเศษของเจ้าอาวาส สำหรับ...สีกา
แม่นครับ Grin

พักเที่ยงหว่างหย่านี่เลยไปถ่ายมาครับ บ่มีรูปเมีย เมียกำลังกินตำหมากหุ่งอยู่ร้านขายยาสท. เยี่ยม

โอ๊ย  อยากรวยๆมีเงินเฮ็ดเฮือนคือครูแหงเด้ 

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #2737 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 07:33:20 PM »

สิมีวาสนาได้อยู่เฮือนงามคืออ้ายแหงบ่น้อชาดนี้  สิกู้ ชพค.มากะใช้หนี้บ่พอ Grin Grin Grin Grin Grin

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #2738 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 07:36:19 PM »

ครูอัน ครูอ้นเอ๊ย
ฮู้จักแล้วไป่ไผเป็นไผ นี่ล่ะเสดถีกู้เงิน(ชพค.)โตจิง  อิอิ ยิ้มีเลศนัย
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2739 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 07:42:18 PM »

ไหว้ ไหว้อย่าดอกเนาะอ้ายแหง  กู้มากะได้เฮือนได้ชานพอได้อยู่ได้เซา   ไหว้ ไหว้
มีครูผุหนึ่งอยู่โรงเรียนผม อายุกะห้าสิบกั่วแล้ว  เมาสุมื้อ  นอนให้เด็กน้อยอนุบาลข้ามไปมายุ ยามแลงพวกขี้ไพ่กะยุเอาเงินเล่นไพ่  ยืมเงินเขาหลายๆแล้วกะไปกู้มาใช้หนี้ เศร้า เศร้า เศร้า เศร้า

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #2740 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 07:48:08 PM »

แนวนั้นกะมีเด้อครับทางพี้ คนเฮาคั่นเป็นคูบาอาจารย์เขา ยังเป็นปานนั้นกะอายหมาล่ะครับ  กินเหล้าผมกะกินยุ แต่กะมีสติครับ
ย้านเป็นหมายามเฒ่า(ตอนนี่เกียบเฒ่าแล้ว  อิอิ)
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2741 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 08:19:30 PM »

แม้นครับอ้าย  จะถิ่มกะเสียดาย สิบายกะขี้เดียจ หลู่ต๋นแต่เมียเลา สอนยุโรงเรียนเดียวกัน  เมียพัดดีแท้ๆ  เดียวนี้เลาอยู่ได้ย้อนบารมีเมียที่เป็นคนดี  คั่นเขาบ่เห็นแก่เมีย คือสิได้เป็นกรรมการสอบเพิ้นหลายเที่ยวแล้วครับ เศร้า เศร้า เศร้า เศร้า

ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2742 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 10:34:09 PM »

แนวนั้นกะมีเด้อครับทางพี้ คนเฮาคั่นเป็นคูบาอาจารย์เขา ยังเป็นปานนั้นกะอายหมาล่ะครับ  กินเหล้าผมกะกินยุ แต่กะมีสติครับ
ย้านเป็นหมายามเฒ่า(ตอนนี่เกียบเฒ่าแล้ว  อิอิ)

กินเหล่าถ่าเอาใ่สปากกลืนลงท้อง นั่นแสดงว่ามีสติ     ถ่ารินใส่แก้วแล้วเทถิ่ม เหล่าบ่เข่าปาก นั่นแสดงว่าขาดสติ   ครูแหงมีสติตลอด

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2743 เมื่อ: กันยายน 17, 2011, 08:06:30 PM »

กินเหล่าถ่าเอาใ่สปากกลืนลงท้อง นั่นแสดงว่ามีสติ     ถ่ารินใส่แก้วแล้วเทถิ่ม เหล่าบ่เข่าปาก นั่นแสดงว่าขาดสติ   ครูแหงมีสติตลอด
คิก คิก คิก คิก คิก คิก ไหว้ ไหว้ ไหว้

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #2744 เมื่อ: กันยายน 19, 2011, 09:47:41 AM »

เคยหลงเทถิ่มอยู่เด้อครับ กินเหล้าขาวแล้วเอาเหล้าขาวตบตูดกะเคย   อิอิ ยิ้มีเลศนัย

ยามแลงครับ ถ่ายจากวงเหล้า Grin

หน้า: 1 ... 180 181 182 [183] 184 185 186 ... 312
  พิมพ์