๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
พฤษภาคม 03, 2024, 06:46:15 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.ยินดีต้อนรับสุภาพชนทุกท่าน กรุณาใช้คำสุภาพด้วยครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 58 59 60 [61] 62 63 64 ... 312
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: รวมพล คนแคมของ ..... เด้อ  (อ่าน 490626 ครั้ง)
หนุ่มเมืองชลคนสีเกด
แฮะ แฮะ..มาเลาะหาควมฮู้เพิ่มรอยหยักให้สมองซื่อๆดอกครับ..
Sr. Member

คะแนน 97

ทุกก้าวของเจ้า...คือความห่วงใยของพ่อ

« ตอบ #900 เมื่อ: ตุลาคม 14, 2010, 09:33:58 PM »

พฤษภาคม ปีนี้สิกลับไปเล่น ทางบ้านเกิดกาสินครับ  ม่วนขนาดครับ นั่งนำคันนาสุดเหยีด หาย้างจับเอาโลดครับ คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
ฟังเว้าคือสิย่างหาเก็บเอาคือเห็ดนี่น้อครับ... คิก คิก คิก คิก

น้ำที่ครึ่งแก้ว....
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #901 เมื่อ: ตุลาคม 16, 2010, 12:03:57 PM »

เด็นไปคนละทิศละทางครับ ผม กับ ผอ.
ผมไปอยู่โรงเรียนบ้านโคกสะอาด.....อิอิ(บ่มีหมูคอย)
ผอ.เข้าเขต. อีกบ่ดนคือสิได้ลง ร.ร.หนองพันทา สมพื้น อยากมาเลาะและซาวอีสานม่วนซื่น
หมู่ผมกะหว่าเปิดเทอมมึงสิได้กลับไปโรงเรียนเก่าอยู่ดอกหว่าซั้น
ผม...บ่ได้ตกของตายเด้อ ตู้แป๋ง คนอย่างเฮาข่วมของมาหลายแล้ว บ่ย้านดอก ส่ำของ
สิมางานบุญร้อยวันหว่าติ๊ บ่ตายง่ายดอก คนหน้ามึนอย่างเฮา พยายมย้านไปเฮ็ดเมียน้อยเลาท้องไข่  อิอิ
มื้อ 23 ต.ค. สิฟ้อนแห่พญานาคเย้ยคนล่ะเว้ย  อิอิ
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #902 เมื่อ: ตุลาคม 16, 2010, 03:59:47 PM »

อย่าฟ่าวตายเถ๊าะ  ถ้าเฮาไปเล่นนำก่อนสิตายกะจั่งตาย Cheesy

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #903 เมื่อ: ตุลาคม 16, 2010, 05:26:43 PM »

อย่าฟ่าวตายเถ๊าะ  ถ้าเฮาไปเล่นนำก่อนสิตายกะจั่งตาย Cheesy
มาๆ มาหาคนลิซึ่มแหน่.. เมียหว่า สะแตกเหล้าซุมื้อ ฮากซุมื้อ บ่ดน สิได้เงิน ชพค.มาแปงผัวใหม่ พะนะ
ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

ปืนขี้เมี่ยงหนึ่งกะบอก ยามมีภัย ซ่ำมีหมู่เป็นซาว

« ตอบ #904 เมื่อ: ตุลาคม 16, 2010, 08:06:05 PM »

มาๆ มาหาคนลิซึ่มแหน่.. เมียหว่า สะแตกเหล้าซุมื้อ ฮากซุมื้อ บ่ดน สิได้เงิน ชพค.มาแปงผัวใหม่ พะนะ
คิก คิก คิก คิก

.........สามสิบลิขิตฟ้า   เจ็ดสิบเฮ็ดเอาเอง เด้อครับเด้อ .........

สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #905 เมื่อ: ตุลาคม 17, 2010, 07:59:25 AM »

เอ่อ...ฝากเลาแหน่เฮาบ่เอาดอกเงินคำกำแก้ว  เก็บไว้ไซ้สาเงิน ซพค.  เฮาซ่อยด้วยใจตั้วหมอ  ว่างๆสิไปเล่นนำอยู่ดอกถ้าอีนังต็อบว่างก่อน

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #906 เมื่อ: ตุลาคม 17, 2010, 08:32:43 PM »

เด็นไปคนละทิศละทางครับ ผม กับ ผอ.
ผมไปอยู่โรงเรียนบ้านโคกสะอาด.....อิอิ(บ่มีหมูคอย)
ผอ.เข้าเขต. อีกบ่ดนคือสิได้ลง ร.ร.หนองพันทา สมพื้น อยากมาเลาะและซาวอีสานม่วนซื่น
หมู่ผมกะหว่าเปิดเทอมมึงสิได้กลับไปโรงเรียนเก่าอยู่ดอกหว่าซั้น
ผม...บ่ได้ตกของตายเด้อ ตู้แป๋ง คนอย่างเฮาข่วมของมาหลายแล้ว บ่ย้านดอก ส่ำของ
สิมางานบุญร้อยวันหว่าติ๊ บ่ตายง่ายดอก คนหน้ามึนอย่างเฮา พยายมย้านไปเฮ็ดเมียน้อยเลาท้องไข่  อิอิ
มื้อ 23 ต.ค. สิฟ้อนแห่พญานาคเย้ยคนล่ะเว้ย  อิอิ
มาแล้วบ้ออ้ายครูแหง  หมิดไปดดนเติบเนาะ  เป็นหยังจังมาย้ายโรงเรียน

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #907 เมื่อ: ตุลาคม 18, 2010, 09:39:16 AM »

ฮ้วย  ครูแหงถืกเมียปล่อยออกจากคุกแล้วตั้วนี่แหม   มาเด้อขวัญเอ้ยยยยยยยยยยยยยย

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #908 เมื่อ: ตุลาคม 18, 2010, 09:45:54 AM »

ครูแหงบ่ตกของตายดอกครับ  มีแต่ตายคาของ

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #909 เมื่อ: ตุลาคม 18, 2010, 12:49:16 PM »

มาแล้วบ้ออ้ายครูแหง  หมิดไปดดนเติบเนาะ  เป็นหยังจังมาย้ายโรงเรียน
หย่องกับ ผอ.ครับ ด่าเก่งหลาย งัดข้อกัน ผอ.เขตเลยสั่งย้ายทังคู่ครับ
ผมไปร.ร.ข้างบ้าน ผอ.ย้ายไปประจำเขต
ให้มันฮู้แหน่ ไผเป็นไผ  อิอิ
หินเหล็กไฟ
ถึงตายไปก็ช่างมัน...ขอให้ชีวิตยังอยู่ก็พอ..
Moderator
Hero Member

คะแนน 1319

« ตอบ #910 เมื่อ: ตุลาคม 18, 2010, 01:11:42 PM »

ฮ้วย  ครูแหงถืกเมียปล่อยออกจากคุกแล้วตั้วนี่แหม   มาเด้อขวัญเอ้ยยยยยยยยยยยยยย

คือว่าบ่ไกลปานได๋ อยู่เลาะหม่องเก่าฮั่นหละ บ่ได้ออกจากคุกคือเก่า

[img]http://i7.tinypic.com/333hiqw.jpg[/img
ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

ปืนขี้เมี่ยงหนึ่งกะบอก ยามมีภัย ซ่ำมีหมู่เป็นซาว

« ตอบ #911 เมื่อ: ตุลาคม 18, 2010, 01:19:51 PM »

หย่องกับ ผอ.ครับ ด่าเก่งหลาย งัดข้อกัน ผอ.เขตเลยสั่งย้ายทังคู่ครับ
ผมไปร.ร.ข้างบ้าน ผอ.ย้ายไปประจำเขต
ให้มันฮู้แหน่ ไผเป็นไผ  อิอิ
  ไหว้ เยี่ยม เยี่ยม เยี่ยมครับ  เยี่ยม เยี่ยม

.........สามสิบลิขิตฟ้า   เจ็ดสิบเฮ็ดเอาเอง เด้อครับเด้อ .........

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #912 เมื่อ: ตุลาคม 18, 2010, 01:45:20 PM »

เอ่อ...ฝากเลาแหน่เฮาบ่เอาดอกเงินคำกำแก้ว  เก็บไว้ไซ้สาเงิน ซพค.  เฮาซ่อยด้วยใจตั้วหมอ  ว่างๆสิไปเล่นนำอยู่ดอกถ้าอีนังต็อบว่างก่อน
มาใกล้ๆแหน่นาท่าน บ่ต้องย้านเลื่องค่ารถค่าราเมือบ้านดอกครับ มีรถหวอไปส่งฮอดสาลาล่ะไป๊
ฮึ่ม  อัดผู้เฒ่าสาบ้อ..อิอิ
อนัตตา
หนักแค่ไหนก็ไม่ทุกข์ สุขเพียงใดก็ไม่พลั้ง
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 1616

เมื่อเจ้ายืนอยู่บนยอดภูผา อย่าลืมว่าเจ้ามาจากที่ใด

« ตอบ #913 เมื่อ: ตุลาคม 18, 2010, 01:47:14 PM »

ผมถ่าเบิ่งดอกครับ โดนชก โดนชก โดนชก

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #914 เมื่อ: ตุลาคม 18, 2010, 01:54:08 PM »

ผมถ่าเบิ่งดอกครับ โดนชก โดนชก โดนชก
น่านผู้มักเซีย คือสิมักเบิ่งมวยฟีคักเนาะ     ต่อ 2-1 มะ .... ผมเล่นตู้แป๋ง (ซ่วงนี้บ่มีแฮงครับ เมียมีเม็น)
หน้า: 1 ... 58 59 60 [61] 62 63 64 ... 312
  พิมพ์