๏ฟฝ๏ฟฝ็บบ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝสน๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝ๏ฟฝาปืน
พฤษภาคม 03, 2024, 05:46:38 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 50 51 52 [53] 54 55 56 ... 312
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: รวมพล คนแคมของ ..... เด้อ  (อ่าน 490622 ครั้ง)
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #780 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 01:29:54 PM »

มื้อวันที่ 21 ไปซื้อโน้ตบุ๊กอีกโตครับDell DDR3 4 กิ๊ก ให้มันพอดีครบคน บ่ต้องยาดกัน
เลยบ่ได้มายามไทยแคมของ แคมของทางนครพนม มาทำหน้าที่เปิดบ้านให้นำแหน่ครับ
ผู้เฒ่ากวนๆหลงส้าวมาแซว กะตีขุมตาให้จักบาดกะสิขอบคุณหลาย  อิอิ
win7ครับ xp เข้าบ่ได้ มันบ่ฮับ

ครูแหง โน็ตบุ๊คใหม่เจ้า แรม 4 GB แล้วติดตั้งวินโดวส์ รุ่นใด๋

win7  32 bit หรือว่า 64 bit

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #781 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 01:31:58 PM »

ก้าวร้าวแทหมอห่าหนิ  น่วนเอาจั๊กบาดซะบ้อ คิก คิก
พ้อว้อมาโลดเนาะ บ่ตายง่ายดอกซั้น
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #782 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 01:32:29 PM »

มื้อวันที่ 21 ไปซื้อโน้ตบุ๊กอีกโตครับDell DDR3 4 กิ๊ก ให้มันพอดีครบคน บ่ต้องยาดกัน
เลยบ่ได้มายามไทยแคมของ แคมของทางนครพนม มาทำหน้าที่เปิดบ้านให้นำแหน่ครับ
ผู้เฒ่ากวนๆหลงส้าวมาแซว กะตีขุมตาให้จักบาดกะสิขอบคุณหลาย  อิอิ
win7ครับ xp เข้าบ่ได้ มันบ่ฮับ

ครูแหง โน็ตบุ๊คใหม่เจ้า แรม 4 GB แล้วติดตั้งวินโดวส์ รุ่นใด๋

win7  32 bit หรือว่า 64 bit
32 ครับ
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2301

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #783 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 01:35:08 PM »

คันไซ้บิทหลายๆซื้อยาซัลฟาไว่เด้อหมอ  ห่าคอมโตขี้เหี่ยเอายาซัลฟาให้มันกิน คิก คิก

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #784 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 01:35:25 PM »

ถ้าเจ้าลง 32 bit กะให่เจ้าถอดแรมถิ่มจัก กิ๊กเด้อ เอาไว้ 3 กะพอแล้ว ใส่ไป 4 มันกะแนมบ่เห็นถึง 4 กิ๊กดอก 

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #785 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 01:37:04 PM »

เครื่องเจ้ามันแมนเห็นแรมถึง 4.00 GB  บ่

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #786 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 01:50:33 PM »

เครื่องเจ้ามันแมนเห็นแรมถึง 4.00 GB  บ่
สิแม่นแบบเจ้าหว่า มันเขียนหว่า 4 GB (2.99 GB  usable)แสดงหว่ามันใช้ได้แท้ๆแค่ 2.99
 โอกาสหน้าสิเพิ่มเป็น 64 บิดได้บ่ครับ ผมบ่เก่งทางคอมฯ
ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #787 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 02:05:15 PM »

สิแม่นแบบเจ้าหว่า มันเขียนหว่า 4 GB (2.99 GB  usable)แสดงหว่ามันใช้ได้แท้ๆแค่ 2.99
 โอกาสหน้าสิเพิ่มเป็น 64 บิดได้บ่ครับ ผมบ่เก่งทางคอมฯ

นั่นเห็นบ่หละ  มันบ่ทะลุ 3 กิ๊กเด้อ  ถ่าบ่แมน 64 บิท     เอาจังซี้ซะ   เจ้าถอดแรมออกแพงนึงส่งมาให่ข่อยเด้อ  เจ้าเอาไว้แพงนึง 2. กิ๊ก กะพอแล้ว

หนุ่มเมืองชลคนสีเกด
แฮะ แฮะ..มาเลาะหาควมฮู้เพิ่มรอยหยักให้สมองซื่อๆดอกครับ..
Sr. Member

คะแนน 97

ทุกก้าวของเจ้า...คือความห่วงใยของพ่อ

« ตอบ #788 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 08:24:56 PM »

พี่อ้นครับ ไหว้ปีนี่สิมีแข่งเฮือบ่ครับสำหรับงานไหลเรือไฟของเมืองนครนั่นนาครับ...
ถ้ามีพอฮู้บ่ครับสิงห์อีสานสิลงแข่งบ่ครับ.. Grin Grin..อยากเบิ่งครับ

น้ำที่ครึ่งแก้ว....
หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #789 เมื่อ: กันยายน 24, 2010, 09:59:27 AM »

พี่อ้นครับ ไหว้ปีนี่สิมีแข่งเฮือบ่ครับสำหรับงานไหลเรือไฟของเมืองนครนั่นนาครับ...
ถ้ามีพอฮู้บ่ครับสิงห์อีสานสิลงแข่งบ่ครับ.. Grin Grin..อยากเบิ่งครับ

มีครับ เฮือใหญ่ 35 ฝีพายครับ  มาจากหลายม่อง ทางเมืองเหนือ ภาคกลาง  งานจัดระหว่าง 16-24 ตุลาคม  หามื้อว่างมาเด้อครับ

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

ปืนขี้เมี่ยงหนึ่งกะบอก ยามมีภัย ซ่ำมีหมู่เป็นซาว

« ตอบ #790 เมื่อ: กันยายน 24, 2010, 11:37:42 AM »

มีครับ เฮือใหญ่ 35 ฝีพายครับ  มาจากหลายม่อง ทางเมืองเหนือ ภาคกลาง  งานจัดระหว่าง 16-24 ตุลาคม  หามื้อว่างมาเด้อครับ
   เยี่ยม เยี่ยม  ซัดเจ๋นป๋านอยู่ ททท. เน๊าะครับ เยี่ยม เยี่ยม

.........สามสิบลิขิตฟ้า   เจ็ดสิบเฮ็ดเอาเอง เด้อครับเด้อ .........

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #791 เมื่อ: กันยายน 24, 2010, 01:22:37 PM »

กะฟัง ตาพร้อม ทาง สทร.7 สู่มื้อเนาะลุงโฮ   คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
อ้ายแหง ผมสิลองเบิ่ง ฮากยาดีอ้ายเด้อมื้อแลง  คันได้ผลสิหาจัก 4 กิ๊ก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #792 เมื่อ: กันยายน 24, 2010, 01:52:52 PM »

กะฟัง ตาพร้อม ทาง สทร.7 สู่มื้อเนาะลุงโฮ   คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
อ้ายแหง ผมสิลองเบิ่ง ฮากยาดีอ้ายเด้อมื้อแลง  คันได้ผลสิหาจัก 4 กิ๊ก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก
ตกใจ ยิ้มีเลศนัย ไหว้

หนุ่มเมืองชลคนสีเกด
แฮะ แฮะ..มาเลาะหาควมฮู้เพิ่มรอยหยักให้สมองซื่อๆดอกครับ..
Sr. Member

คะแนน 97

ทุกก้าวของเจ้า...คือความห่วงใยของพ่อ

« ตอบ #793 เมื่อ: กันยายน 24, 2010, 07:55:46 PM »

อยากไปอยู่ครับ..แต่จักสิลาได้บ่บุครับ..กำลังหน่ำเฮ็ดโปรเจครถโตใหม่..ย้านบ่ทันมอเตอร์โชว์ปลายปี...
แต่กะสิพยายามครับ..ปีที่แล้วบ่ได้เบิ่ง...ได้เบิ่งแต่ปีก่อนพุ้นครับ.. เศร้า

น้ำที่ครึ่งแก้ว....
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #794 เมื่อ: กันยายน 27, 2010, 01:21:19 PM »

อยากไปอยู่ครับ..แต่จักสิลาได้บ่บุครับ..กำลังหน่ำเฮ็ดโปรเจครถโตใหม่..ย้านบ่ทันมอเตอร์โชว์ปลายปี...
แต่กะสิพยายามครับ..ปีที่แล้วบ่ได้เบิ่ง...ได้เบิ่งแต่ปีก่อนพุ้นครับ.. เศร้า
คั่นได้มาอะโหลมาหาแนเด้อ  สิไปถ่าอยู่สนามยิงปืนเด้อครับ  เบิ่งเฮือบ่ค่อยเป็นครับ  ถ่าเบิ่งบั้งไฟละเหมิดมื้อกะได้ ถ่ามีหมู่เล่นนำ

หน้า: 1 ... 50 51 52 [53] 54 55 56 ... 312
  พิมพ์